کنفرانس خبری یورگن کلوپ پیش از سوپرکاپ
کنفرانس-خبری-یورگن-کلوپ-پیش-از-سوپرکاپ

پس از اتمام سوالات از سادیو مانه و ویرجیل فن‌دایک، رئیس برای پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران وارد کنفرانس خبری شد.

خب، شما فردا بازی خیلی مهمی دارید. مقابل چلسی در سوپرکاپ اروپا! در مورد برنده شدن توی اون چی فکر میکنی؟

برنده شدن در بازی‌ها همیشه کمکی برای ما است ولی فردا شب یک رقابت متفاوت است. همه چیز برای فینال مهیا است و ما مجبوریم که برای فینال آماده باشیم.

با توجه به وضعیت فعلی چلسی و عوض شدن رفتن سرمربی، اکثر افراد از شما انتظار دارند که فردا شب جام را کسب کنید. میتونید انتظارات رو برآورده کنید؟

من نمیدونستم که همه از ما انتظار دارند که بازی فردا را ببریم! مشکلی در مورد چیزی که مردم درباره‌ی ما فکر میکنند نیست. ما چلسی را خیلی زیاد بررسی و آنالیز کردیم. اگر شما نتیجه بازی آن‌ها با یونایتد را دیده باشید، هیچ نظری در مورد اینکه آن بازی چگونه بوده ندارید!

حریف شما در بازی قبلی خود ناهماهنگ نشان داد. از آن ها در بازی مقابا خود چه انتظاری دارید؟

چلسی 100% آماده خواهد بود و ما هم مجبوریم که باشیم ! ما مجبوریم از چیزی که بفیه می‌گویند چشم پوشی کنیم و این همان کاری‌ است که ما انجام میدهیم.

بر خلاف پارسال، شما در بازی‌های پیش فصل امسال آمار خوبی نداشتید. از ناپولی، سویا و سیتی شکست خوردید. نظرتون در مورد بازیای پیش فصل که داشتید چیست؟

ما تنها باشگاهی نیستیم که پیش فصلی متفاوت داشته است. شما هرگز نمیدانید که یک تیم در اوایل فصل چگونه عمل میکند. در بازی مقابل سیتی ما اشتباهاتی داشتیم ولی در نیمه‌ی دوم ما واقعا برتر بودیم که این نکته‌ی مهمی است.

در حال حاضر از لحاظ فیزیکی در همان جایی که میخواهیم هستیم. و در سپتامبر یا اکتبر به آمادگی 100% میرسیم.

فردا شب، شب مهمی برای شماست. میتوانید دومین جام خود با لیورپول را بگیرید و دومین جام اروپایی خود. نظرت چیه؟

ما در فصل قبل قهرمان یک رقابت شدیم. این تیم ساخته شده تا موفق باشه و این همون چیزیه که ما فردا برای رسیدن بهش تلاش میکنیم. ما میتونستیم با کمی شانس بیشتر در مقابل بازی با سیتی برنده آن بازی شویم. الان ما مجبوریم که دوباره این را ثابت کنیم.

به نظر شما، چلسی برای شما یک تهدید حساب میشود؟

اگر مردم فکر میکنند که چلسی برای ما یک چالش نیست خب، پس من نمیتوانم کمکی به این افراد بکنم!

شما پس از 15 سال به استانبول برگشتید. شهری که خاطرات خوبی را برای لیورپول رقم زد. چی در موردش فکر میکنی؟

من در مورد اهمیت استانبول مطلع هستم و میدانم که چه شهر ویژه‌ای برای همه‌ی طرفداران لیورپول است. هیچکس 2005 را فراموش نخواهد کرد گرچه که ما آدم های جدید هستیم و این تیم 2019/20 است. این در جای خود خیلی خوب است و استانبول همیشه محل خوبی برای فوتبال بازی کردن است.

هواداران زیادی برای دیدن بازی شما از کشورهای مختلف به اینجا آمده‌اند. هوادارانی که در استانبول حضور دارند، چجوری هستند؟

اگر بخواهم راستگو باشم، به شکل بی‌نظیری هواداران زیادی برای حمایت از لیورپول در استانبول حضور دارند و اون‌ها سوپرکاپ را ویژه می‌کنند و ما امیدواریم که این شهر را برای خودمان نیز تبدیل به مکانی ویژه کنیم. در مورد فینال سال بعد؟ من گوی جادو ندارم!

شایعات زیادی هست که میگه لاورن در هفته‌های آینده لیورپول رو ترک میکنه. حقیقت داره؟

نظری ندارم. ما خواهیم دید که به طور کلی چه اتفاقی خواهد افتاد.

هواداران زیادر در سراسر جهان از شما در این بازی حمایت می‌کنند. نظرت درباره‌ی اون‌ها چیست؟

این خیلی خوبه!(داشتن این هوادار ها)  ما به همه‌ی آن ها از همه جای جهان خوش‌آمد میگوییم. دیدن معنی قهرمان چمپیونزلیگ شدن  برای آن‌ها، یک لحظه‌ی استثنایی بود. ما برای بازی فردا مقابل چلسی به کمک نیاز داریم آن ها قوی هستند. هر کسی که بخواهد به ما کمک کند، دعوت شده است! :)

همانطور که میدونی، داور بازی شما یک زن است و این برای اولین بار اتفاق می‌افتد. شاید یک اتفاق که بعد ها از آن یاد شود. نظرت درباره این اتفاق چیه؟

و در نهایت، من فکر میکنم که این زمان است. من تجربه‌ی این اتفاق را در آلمان داشته‌ام و من از اینکه ما میتوانیم قسمتی از این دقایق تاریخی باشیم بسیار خوشحالم. این یک تصمیم هوشمندانه بود که در نهایت در یک بازی بسیار بسیار مهم از یک داور زن استفاده شد.

من کاملا مطمئن هستم که ما سعی میکنیم که این بازی را سخت تر از آن چیزی که هست نکنیم (برای مسئولان). من در صورت امکان بهترین رفتار خود را انجام خواهم داد وگرنه مادرم عصبانی خواهد شد من امیدوارم که این برای آخرین بار نباشد. این تمام چیزی است که من میتوانم بگویم

لیگ جزیره. میشود گفت بهترین و سخت ترین لیگ. رقابت با سیتی چجوریه؟؟

تیم های سوگولی لیگ برتر کاملا مشخص اند. ما سعی میکنیم خودمون را به این تیم ها نزدیک کنیم و وقتی بهشون نزدیک شدیم، اونا رو شکست بدیم

 

یورگن کلوپ، که تا به حال توانسته است یک جام با لیورپول کسب کند، اکنون در یک قدمی برنده شدن دومین جام خود است. یکی از مهم ترین جام ها در اروپا و شاید در جهان. همه‌ی هواداران و بازیکنان به رئیس اعتماد دارند و باید دید که او میتواند دومین جام خود را با تیم کسب کند و لیورپول را به پادشاه اروپا تبدیل کند؟

بازگشت-به-دنیای-نقل-و-انتقالات-در-ژانویه
بازگشت به دنیای نقل و انتقالات در ژانویه
پس از ثبت قرارداد لیورپول و نایکی،...
بدون-فابینیو
بدون فابینیو
پس از مصدومیت فابینیو، رئیس به...
ژابی-آلونسو،مایکل-اوون-و-میراث-آنها-در-لیورپول
ژابی آلونسو،مایکل اوون و میراث آنها در لیورپول
ژابی آلونسو و مایکل اوون، هر...
کلوپ-و-باز-هم-ناپولی-!
کلوپ و باز هم ناپولی !
یورگن کلوپ، نگران قرعه تیمش در...