کنفرانس خبری یورگن کلوپ پیش از بازی با ناپولی
کنفرانس-خبری-یورگن-کلوپ-پیش-از-بازی-با-ناپولی

امشب، یعنی شب 16 سپتامبر یورگن کلوپ با حاضر شدن در کنفرانس خبری پیش از اولین بازی چمپیونز لیگ به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

شما فصل گذشته در همین ورزشگاه از ناپولی شکست خوردید. امسال چی؟ آیا این تکرار میشود؟

آیا میتونم مطمئن باشم که همچین اتفاقی دوباره رخ نمیده؟ نه، اما عملکرد بچه ها یه چیز دیگه ای رو میگه. بیاین از مهارت هامون استفاده کنیم، در جریان بازی بمونیم و برای همه چیز بجنگیم.

بعضی ها اعتقاد دارند که تیم سما نسبت به سال پیش افت کرده. نظر شما چیست؟

ما تلاش میکنیم تا به سطحی که پارسال در آن قرار داشتیم برسیم و ما میخواهیم که تیم منسجمی داشته باشیم، فوتبال خودمان را بازی کنیم، از مهارت های خودمان استفاده کنیم و به خودمان اطمینان داشته باشیم. پیشرفت ما در آخر فصل به صورت عادلانه قضاوت خواهد شد و برای الان، ما فقط باید تمام تلاش خودمون را بکنیم.

پیشرفت لیورپول در یک سال اخیر چه بوده است؟

دقیقا نمیدونم که چطور پیشرفت کردیم(از دیدار 12ماه گذشته مقابل ناپولی). این پیشرفت به همین سادگی به دست نیامده. هر اشتباهی که در مسابقه داشتیم را در دیدار بعدی برطرف کردیم و به همین کار ادامه دادیم. یک پیشرفت بزرگ.

در مورد ناپولی چی؟ آنها در این یک سال چه پیشرفتی داشته اند؟

(پیشرفت اونا)غیرقابل باوره!

آیا قهرمان چمپیونزلیگ شدن فشاری بر روی شما قرار داده است؟

به هیچ وجه. ما فشار قهرمان بودن را احساس نمیکنیم. ما خیلی وقت پیش آن را برده‌ایم. آیا تیم‌ها مقابل ما متفاوت ظاهر می‌شوند؟ من هیچ گوی جادویی ندارم! من قبل از این هیچوقت قهرمان چمپیونزلیگ نشده بودم و من امیدوارم که ما آماده‌ی آن شده باشیم.

آیا حضور شما در این فصل چمپیونزلیگ مانند پارسال خواهد بود؟

در حال حاضر تلاش می کنیم تا به همان سطح فصل گذشته برسیم، و می خواهیم قدرتمندتر از فصل گذشته باشیم اما فوتبالمان را در همین فصل انجام دهیم و با فصل گذشته مقایسه نشویم. توپ را به گردش در بیاوریم و در جریان بازی بمانیم. مقدار پیشرفتمان در آخر فصل قضاوت می شود.

آیا برای کسب مساوی به میدان می روید؟

 

اگر با خوش شانسی به مساوی برسیم مشکلی ندارم اما قطعا برای برد به میدان می رویم. بگذارید اول بازی را به اتمام برسانیم و سپس تصمیم می گیرم که به چه نتیجه ای رضایت دارم.

در این فصل، ناپولی را آنالیز کرده‌اید؟

ناپولی فصل بسیار خوب دیگری را داشته و این فصل را هم خیلی‌خوب شروع کرده و بازیکنان جدید خوبی در اختیار دارد اما ما هم شبیه آن‌ها بوده‌ایم میتونم بگم که ما مشابه هم هستیم! ما بازیکن های جدیدی را به اختیار نگرفتیم. ناپولی به شکل بسیار خوبی کله شق هست اونها خلاق هستند. من از آنالیز کردن تیم ها بسیار لذت میبرم.

بعضی از مردم معتقدند لیورپول بهترین تیم اروپاست، قبول دارین؟

ما نمی توانیم در حالی که منچستر سیتی بهترین تیم جهان است بهترین تیم اروپا باشیم! فکر می کنم، هر دو تیم در یک سیاره مشترک قرار دارند.

کلوپ در مورد اینکه آیا اونها در مورد سن‌پائولو محتاط هستند گفت:

بله! پاسخ کوتاه تک کلمه‌ای

درمورد اینسینه چطور؟ در مورد او احتیاط میکنید؟ با توجه به اینکه اون قبلا برای شما مشکل ایجاد کرده؟

اینسینه! او همیشه قبل از بازی در صورت من لبخند میزنه. بعد بازی او دلایل بیشتری برای این کار دارد. بازیکن فوق‌العاده‌ای است و ما همچنان برای دفاع کردن در برابر او کار میکنیم. شاید یک روز این اتفاق افتاد

کلوپ در مورد صحبت های امروز ایجنتش مبنی بر تاثیر آب و هوا روی قراردادش :

خب او میخواسته شوخی کنه. مشخصا این شوخ طبعی آلمانی هاست اما کسی متوجهش نشده!!!

در ادامه، کلوپ گفت:

 آب‌وهوا دلیلی برای ترک کردن انگلیس نیست اما اون اکثر اوقات برخلاف آب و هوای این اتاق است. (هوای اتاق گرم بوده است.)

شما تا به حال به رختکن سن پائولو دقت کرده‌اید؟ آن چگونه است؟

اون ها فوق‌العاده هستند! برای ما اونها دقیقا مانند پارسال هستند. پارسال بازیکن ها رختکن را همونطور که بود ترک کردند (تمیز و پاکیزه)


آیا از قهرمانی در اروپا به صورت روانشناسانه روی بازیکنانتون استفاده می کنین!؟

فصل گذشته در گروه سختی قرار داشتیم و در هر سه بازی خارج از خانه خود شکست خوردیم. تلاش می کنیم در این فصل بهتر باشیم. حتی نمی توانید تصور کنید که چقدر تعامل با این موضوع(قهرمانی در چمپیونزلیگ) آسان و معمولی است. ما تلاش می کنیم افتخارات بیشتری کسب کنیم و داستان های بیشتری بنویسیم، نه فقط یکی.
 
و در انتها، مشکل فنی مانع جواب دادن کلوپ به سوال آخر شد. او چند ثانیه به اطراف خیره شد و سپس، با مترجم دست داد و از اتاق کنفرانس خارج شد.

بررسی-رقبای-احتمالی-لیورپول-در-یک-هشتم-نهایی
بررسی رقبای احتمالی لیورپول در یک هشتم نهایی
لیورپول با پیروزی مقابل سالزبورگ...
5-نکته-کلیدی-بازی-مقابل-سالزبورگ
۵ نکته کلیدی بازی مقابل سالزبورگ
100 ثانیه زمان، برای صعود لیورپول...
پیش-بازی-لیورپول_سالزبورگ
پیش بازی لیورپول_سالزبورگ
در دومین هفته از رقابت های لیگ...
5-نکته-کلیدی-بازی-مقابل-ناپولی
۵ نکته کلیدی بازی مقابل ناپولی
در شب نه چندان خوب مثلث تهاجمی...