کنفرانس خبری ویرجیل فن‌دایک قبل بازی سوپرکاپ

۲۶۴

ویرجیل یکی از همراهان یورگن کلوپ در کنفرانس پیش‌بازی بود و به سوالات خبرنگاران جواب داد.

همون سوال همیشگی، ویرجیل! چه کسی بهترین مدافع است؟

من نمیدونم. هر کسی نظری دارد. بعضی ها فکر میکنند که یک بازیکن از بقیه مدافعان بهتره به هر حال من نظر خودم رو نخواهم داد ولی در حال حاضر مدافعان سطح بالای بسیاری وجود دارند.

ویرجیل فن‌دایک همونطور که میدونی آلیسون توی لیست 10 تا بازیکن برتر سال نبود. نظرت در موردش چیه؟

نظرات مختلفی در این باره وجود دارد و من فکر نمیکنم آلیسون نیازی به بودن در لیست برترین های جهان داشته باشد بهترین دروازه بان جهان شناخته شود. تصمیمات گرفته شده و باید آن را بپذیریم!

خب، همونطور که میدونی این یه سوپرکاپ خاصه. دو تیم از یک لیگ و یک کشور. در موردش چی فکر میکنی؟

چلسی ما را میشناسد، ما هم آن ها را میشناسیم. این یک فینال است یعنی یک تک بازی. هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد البته که ما میدونیم همه از استراحت برگشته‌اند ولی همه  باید آماده باشند. ما جام میخواهیم و ما هرچیزی که در توانمان باشد را انجام خواهیم داد.

تو گران‌ترین مدافع بودی ولی خیلی خوب با آن کنار اومدی. اکنون بازیکنانی با قیمت بالا وجود دارند تو چطور این کار رو کردی؟

شما هیچ دخالتی در قیمت خودتان ندارید. این بازار است شما فقط باید همه ‌چیزتان را برای تیم بگذارید و در مورد من این تا حالا کار کرده است و من فقط تلاش میکنم تا پیشرفت کنم و تبدیل به بازیکن بهتری شوم.

هموطن، وسلی اسنایدر امروز بازنشسته شد. در موردش چی فکر میکنی؟

زندگی فوتبالی عالی. اون یک رهبر عالی برای همه‌ی ما در هلند بود.بازیکن فوق‌العاده و من برای او در آینده بهترین ها را آرزو دارم.

با توجه به مصدومیت آلیسون، احتمالا شما باید با دروازه‌بان تازه واردتان به بازی بروید. آدریان! اون چجوریه؟

آدریان برای هفته دوم اینجاست. ما به صورت شبانه روزی تلاش میکردیم. بدیهی است که با توجه به مصدومیت آلیسون موقعیتی برای بازی او نیست ولی آدریان به اندازه کافی برای نشان دادن کیفتش با تجربه هست ما میدانیم که او سال های زیاد در پریمر لیگ بوده و نیاز به حمایت ما دارد.

ویرجیل خودتم میدونی که مردم تو رو از همین الان مدعی توپ طلا میدونن. درباره‌ش چی فکر میکنی؟

این تصمیمات طی چند ماه آینده گرفته میشود. افتخار میکنم که به من این نام را داده اند(برنده توپ طلا).اگر مردم بخواهند من را با جوایز بشناسند، من آن را میگیرم ولی آن مهم ترین چیز نیست. من فقط میخواهم به عنوان یک انسان و بازیکن پیشرفت کنم.

همونطور که میدونی، داور بازی شما زن است. این اتفاق برای اولین بار در یک بازی مهم افتاده و میتونه خوب یا بد باشه. خب، تو میگی اون چجوریه؟

اگر کیفیت وجود دارد، جنسیت بی ارزش است. این تصمیم درستی بود.

ویرجیل که سال گذشته بهترین بازیکن لیگ بود الان تلاش دارد که دومین جام خود با لیورپول را کسب کند. ما به او اطمینان داریم و همینطور او به خودش. آیا اون میتونه فردا یک مهره‌ی تاثیر گذار باشه؟

 

 

نویسنده : مهدیار مستشار ۲۲ مرداد ۱۳۹۸
لیورپول لیورپول پرشین لیگ برتر انگلیس قرمز های آنفیلد اخبار
برای ارسال نظر جدید لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید . برای ورود به حساب کاربری و یا عضویت در سایت اینجا کلیک کنید !
تبلیغات متنی :
2016-2017 لیورپول پرشین ، کانون هواداران لیورپول در ایران