کلوپ : کوتینیو مثل دل پیرو است !
کلوپ-:-کوتینیو-مثل-دل-پیرو-است-!

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، فیلیپه کوتینیو را به الساندرو دل پیرو، اسطوره یوونتوس، تشبیه کرد و تایید کرد که این بازیکن را خیلی در پست محبوبش به کار نگرفته است.

این مرد برزیلی 18 ماه پس از ترک آنفیلد بار دیگر تیم خود را تغییر داد. او در پنجره نقل و انتقالات زمستانی 2018 از لیورپول به بارسلونا رفت اما نتوانست درخشش خود را تکرار کرده و حضور در نیوکمپ به کابوسی برای این بازیکن بدل شد. بایرن مونیخ با پیشنهاد انتقال قرضی و بند خرید 120 میلیون یورویی این بازیکن را به خدمت گرفت تا شرایط تازه ای برای او ایجاد شود.

یورگن کلوپ درباره کوتینیو به نشریه آلمانی کیکر گفت: " کوتینیو وقتی در کنار ما بود چندان نتوانست در نقش شماره 10 محبوب خود به میدان برود اما او یک شماره 8 عالی و وینگر چپ بی نظیر بود چون در فضاهای کم عملکرد بسیار خوبی دارد. "

" او می تواند بازی را در اختیار خود بگیرد و تاثیر بسیاری در تیم داشته باشد همچنین میتواند موقعیت های خوبی برای خود و هم تیمی هایش درست کند . بایرن به او نیاز داشت و او را می خواست."

"اگر بایرنی ها بتوانند به خوبی از او بازی بگیرند و شرایط را برایش فراهم کنند، بوندس لیگا یک بازیکن کلاس اول را شاهد خواهد بود."

کلوپ ادامه داد : "کوتینیو آمار گلزنی بسیار خوبی دارد. من بعد از دل پیرو هرگز ندیده بودم که بازیکنی به خوبی از چپ توپ را پیش ببرد و در شرایطی مشابه به دروازه نزدیک شود. "

بازگشت-به-دنیای-نقل-و-انتقالات-در-ژانویه
بازگشت به دنیای نقل و انتقالات در ژانویه
پس از ثبت قرارداد لیورپول و نایکی،...
بدون-فابینیو
بدون فابینیو
پس از مصدومیت فابینیو، رئیس به...
ژابی-آلونسو،مایکل-اوون-و-میراث-آنها-در-لیورپول
ژابی آلونسو،مایکل اوون و میراث آنها در لیورپول
ژابی آلونسو و مایکل اوون، هر...
کلوپ-و-باز-هم-ناپولی-!
کلوپ و باز هم ناپولی !
یورگن کلوپ، نگران قرعه تیمش در...