کلوپ و باز هم ناپولی !

۲۰۲

 یورگن کلوپ، نگران قرعه تیمش در لیگ قهرمانان است. آنها با تیمی هم‌گروه شده‌اند که در فصل گذشته نزدیک بود آنها را در همان مرحله گروهی حذف کند.

البته حالا خنک و سالزبورگ اتریش هم‌گروهی‌های این دو تیم هستند.

کلوپ در این باره گفت:"باز هم ناپولی! من نمی‌دانم چند بار مقابل ناپولی بازی کرده‌ام، اما آنها تیم بسیار باتجربه‌ای هستند. دیداری که در خانه مقابل ناپولی برگزار کردیم یکی از بهترین بازی‌های ما بود، چون بازی بسیار منسجمی بود. ما نباید مقابل آنها گل می‌خوردیم و قدرت آنها هم در ضدحملاتشان بود."

در دو دیدار دو تیم در مرحله گروهی فصل پیش، هر بار تیم میزبان یک بر صفر پیروز شد و در نهایت دو تیم 9 امتیازی شدند، و ناپولی به دلیل گل زده کمتر نسبت به قرمز ها حذف شد.

کلوپ همچنین افزود : "زمانی که آنها فصل گذشته حذف شدند، رقابت بسیار نزدیک بود. آلیسون در ثانیه‌های پایانی واکنشی عالی داشت و نگذاشت آنها گل بزنند، و به همین دلیل آنها این بازی را به خاطر خواهند داشت."

"درباره دو تیم دیگر، می‌دانم که مردم بلافاصله می‌گویند آنها دو تیم کوچک‌تر گروه هستند. اما این‌طور نیست. من می‌دانم که آنها تیم‌های بسیار جوان، بسیار جذاب و بسیار سرحالی هستند. این گروه آسانی نیست."

"من بعد از تمرین با دیووک اوریگی درباره خنک صحبت کردم. سالزبورگ هم به آوردن بازیکنان جدید مشهور است. آنها سادیو مانه و نبی کیتا را داشتند."

نویسنده : ارشیا سعادت ۹ شهریور ۱۳۹۸
لیورپول لیورپول پرشین لیگ برتر انگلیس قرمز های آنفیلد ناپولی مصاحبه کلوپ یورگن کلوپ تقابل لیورپول با ناپولی کانون هواداری لیورپول
برای ارسال نظر جدید لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید . برای ورود به حساب کاربری و یا عضویت در سایت اینجا کلیک کنید !
تبلیغات متنی :
2016-2017 لیورپول پرشین ، کانون هواداران لیورپول در ایران