پیش به سوی ششمین جام اروپایی
پیش-به-سوی-ششمین-جام-اروپایی

لیورپول تاثیر باخت در فینال لیگ قهرمانان راعمیق تر از اسپرز احساس خواهد کرد شاید به خاطر عملکرد بهترشان نسبت به تاتنهام در سال های اخیر است که فشار را بر روی دوش لیورپول می‌اندازد . بازیکنان اقای معمولی این فصل دقیقا مانند قهرمان ها بودند اما نتوانستند لیگ را بالا ببرند و به نقره بسنده کردند .

آن ها اکنون این شانس را دارند تا ششمین جام اروپایی خود را در مادرید بالای سر ببرند .

گرفتن ۹۷ امتیاز بدون لحظه ای تسلیم شدن در لیگ انگیزه ای مضاعف به قرمز ها برای بردن جام در برابر اسپرز داده. به هر حال باخت در فینال برای لیورپول به مراتب سخت تر از باختن برای تاتنهام خواهد بود . پوچتینو مربی لندنی ها کاری غیر قابل تصوری را برای اسپرز در لیگ قهرمانان انجام داده ، متناقض با لیگ جزیره .

اما لیورپول در تمام فصل فقط ۱۷ امتیاز از دست داد و اگر بازی با سیتی در ژانویه را نمی باخت می توانست به طلسمش پایان دهد . یورگن کلوپ از سوی هواداران مورد ستایش قرار گرفت اما واقع بینانه کاری که او سه ساله در لیورپول انجام داد فراتر از ستایش است . بعد از کامبک تاریخی در برابر بارسا بیشتر طرفداران قرمز ها با اعتمادی که نسبت به تیمشان دارند لیورپول را از پیش برنده می دانند چه در زمین چه بر روی کاغذ، آن ها اعتقاد دارند که لیورپول بدون جام به مرسی ساید برنمی گردد .

بررسی-رقبای-احتمالی-لیورپول-در-یک-هشتم-نهایی
بررسی رقبای احتمالی لیورپول در یک هشتم نهایی
لیورپول با پیروزی مقابل سالزبورگ...
5-نکته-کلیدی-بازی-مقابل-سالزبورگ
۵ نکته کلیدی بازی مقابل سالزبورگ
100 ثانیه زمان، برای صعود لیورپول...
پیش-بازی-لیورپول_سالزبورگ
پیش بازی لیورپول_سالزبورگ
در دومین هفته از رقابت های لیگ...
5-نکته-کلیدی-بازی-مقابل-ناپولی
۵ نکته کلیدی بازی مقابل ناپولی
در شب نه چندان خوب مثلث تهاجمی...