مخالفت ستاره مصری با VAR !
مخالفت-ستاره-مصری-با-VAR-!

محمد صلاح ستاره مصری باشگاه لیورپول در گفتگو با CNN در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد.

 یکی از زمینه هایی که صلاح درمورد آن اظهارنظر کرد، به کارگیری تکنولوژی VAR در دنیای فوتبال بود. این ستاره مصری قرمز ها در صحبتهایی اعلام کرد که مخالف استفاده از تکنولوژی وار است.

او در رابطه با تکنولوژی وار گفت:« از تکنولوژی وار خوشم نمی آید؛ همیشه این را گفته ام. به این خاطر از وار خوشم نمی آید که فوتبال را همینطور که هست، دوست دارم. تکنولوژی وار اگرچه برای مراقبت از بازیکنان در صحنه های خطرناک خوب است، ولی به نظر من فقط باید در همین موارد از آن استفاده شود تا با بهره گرفتن آن، از بازیکنان محافظت شود.»

صلاح همچنین افزود :« من فوتبال را با اشتباهاتش پذیرفته ام. اشتباهات داوری و اشتباهات بازیکنان. قطعا فوتبال با همین اشتباهات جذاب است.»

تکنولوژی وار از این فصل در رقابتهای لیگ برتر (EPL) به کار گرفته می شود. این در حالی است که صلاح در فینال فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا اولین گل تیمش را از روی یک ضربه پنالتی ای به ثمر رساند که بعد از بازبینی صحنه وار به نفع لیورپول اعلام شد.

البته که صلاح می داند که به کار گیری تکنولوژی وار به نفع اوست؛ چرا که قطعا ضربات پنالتی بیشتری برایش اعلام خواهد شد.

او در این رابطه گفت :« من از تکنولوژی وار خوشم نمی آید ولی به کار گیری این تکنولوژی بدان معناست که من موقعیتهای گلزنی بیشتری خواهم داشت.»

بازگشت-به-دنیای-نقل-و-انتقالات-در-ژانویه
بازگشت به دنیای نقل و انتقالات در ژانویه
پس از ثبت قرارداد لیورپول و نایکی،...
بدون-فابینیو
بدون فابینیو
پس از مصدومیت فابینیو، رئیس به...
ژابی-آلونسو،مایکل-اوون-و-میراث-آنها-در-لیورپول
ژابی آلونسو،مایکل اوون و میراث آنها در لیورپول
ژابی آلونسو و مایکل اوون، هر...
کلوپ-و-باز-هم-ناپولی-!
کلوپ و باز هم ناپولی !
یورگن کلوپ، نگران قرعه تیمش در...