مخالفت ستاره مصری با VAR !

۳۵۰

محمد صلاح ستاره مصری باشگاه لیورپول در گفتگو با CNN در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد.

 یکی از زمینه هایی که صلاح درمورد آن اظهارنظر کرد، به کارگیری تکنولوژی VAR در دنیای فوتبال بود. این ستاره مصری قرمز ها در صحبتهایی اعلام کرد که مخالف استفاده از تکنولوژی وار است.

او در رابطه با تکنولوژی وار گفت:« از تکنولوژی وار خوشم نمی آید؛ همیشه این را گفته ام. به این خاطر از وار خوشم نمی آید که فوتبال را همینطور که هست، دوست دارم. تکنولوژی وار اگرچه برای مراقبت از بازیکنان در صحنه های خطرناک خوب است، ولی به نظر من فقط باید در همین موارد از آن استفاده شود تا با بهره گرفتن آن، از بازیکنان محافظت شود.»

صلاح همچنین افزود :« من فوتبال را با اشتباهاتش پذیرفته ام. اشتباهات داوری و اشتباهات بازیکنان. قطعا فوتبال با همین اشتباهات جذاب است.»

تکنولوژی وار از این فصل در رقابتهای لیگ برتر (EPL) به کار گرفته می شود. این در حالی است که صلاح در فینال فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا اولین گل تیمش را از روی یک ضربه پنالتی ای به ثمر رساند که بعد از بازبینی صحنه وار به نفع لیورپول اعلام شد.

البته که صلاح می داند که به کار گیری تکنولوژی وار به نفع اوست؛ چرا که قطعا ضربات پنالتی بیشتری برایش اعلام خواهد شد.

او در این رابطه گفت :« من از تکنولوژی وار خوشم نمی آید ولی به کار گیری این تکنولوژی بدان معناست که من موقعیتهای گلزنی بیشتری خواهم داشت.»

نویسنده : ارشیا سعادت ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
لیورپول لیورپول پرشین لیگ برتر انگلیس قرمز های آنفیلد اخبار تکنولوژی وار وار VAR صلاح ستاره مصری گفتگو صلاح با سی ان ان کانون هواداری لیورپول
برای ارسال نظر جدید لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید . برای ورود به حساب کاربری و یا عضویت در سایت اینجا کلیک کنید !
تبلیغات متنی :
2016-2017 لیورپول پرشین ، کانون هواداران لیورپول در ایران