لیورپول پیروز پنجره نقل و انتقالات تابستانی
لیورپول-پیروز-پنجره-نقل-و-انتقالات-تابستانی

در پنجره ای که ساعت ۵ بعدازظهر روز پنج شنبه نهم اگوست در حالی که سه هفته زود تر‌از سال های اخیر بسته شد اما در دفتر باشگاه لیورپول در ملوود ارامش وجود داشت برعکس برخی از سرمربیان لیگ برتر،کلوپ می تواند از روز ارام و تمرین عصر با تیم لذت ببرد ودچار سردرگمی و گیجی که در حال حاضر سرمربی رقیب سنتی و شرقی لیورپول دچارش شده است نیست !

برای کلوپ مهم ترین چیز بدست اوردن بازیکنانی بود که به درد تیم می خوردند . اولین بازیکنی که به تیم اضافه شد فابینیو از موناکو بود . قبل از پایان ماه می و چند روز بعد از شکست ناراحت کننده در فینال کیف این بازیکن به لیورپول امد .

قبل از جام جهانی شایعاتی درباره شکیری وجود داشت که در نیمه های ماه جولای و چند روز قبل از ورود الیسون بکر تایید شد.

حتی امکان پیوستن نبیل فکیر با توجه به تصویری که از اولین مصاحبه او با لیورپول منتشر شده بود وجود داشت و هواداران به امدن مرد فرانسوی در روز اخر نقل و انتقالات خوشبین بودند اما با بررسی تست پزشکی و بند ها وشرایط نقل و انتقالی که توسط مسئولان لیون مطرح شده بود این انتقال صورت نگرفت و مانند اتفاقی که درباره فندایک در تابستان گذشته افتاد باشگاه به دنبال جایگزین دیگری نرفت .

در رابطه با خروجی ها اولین خروجی دنی وارد بود که به لستر سیتی منتقل شد ، کسی که می تواند با خروج از لیورپول امیدوار باشد که بتواند موقعیت بیشتری برای بازی کردن داشته باشد .

او در فصل گذشته به عنوان ذخیره کاریوس و مینیوله بود و نتوانست تعداد بازی زیادی انجام دهد. امره چان همیشه به دنبال پیوستن به یونتوس بودحتی در سال گذشته و امسال قرارداد او تمام شد . دنی اینگز به ساوتهمپتون ، کاردیف سیتی وکریستال پالاس لینک شده بود ولی در نهایت به صورت قرضی وبا بند خرید قطعی به ساوتهپتون رفت .

هنوز هم احتمال انتقال تعدادی از بازیکنان به لیگ های دیگر اروپایی وجود دارد از جمله این بازیکنا می توان از : مینیوله ، اوریگی و لازار مارکویچ نام برد .

بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج...
دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟
دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
هنگام پیوستن میلنر به لیورپول...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
البته تمام خرید های آزاد هم خوب...