سخت ترین و آسان ترین قرعه ها ممکن برای قرمزها
سخت-ترین-و-آسان-ترین-قرعه-ها-ممکن-برای-قرمزها

قرعه کشی مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا ، روز پنجشنبه 7 شهریور ماه ، در ساعت 20:30 به وقت ایران برگزار می شود. به همین بهانه ، پیش از شروع قرعه کشی این رقابت ها در موناکو ، نگاهی به سخت ترین و آسان ترین قرعه های ممکن برای قهرمان فصل گذشته اروپا خواهیم انداخت.

تیم های حاضر در سید 1

لیورپول(انگلیس) - چلسی(انگلیس) - منچسترسیتی(انگلیس) - بارسلونا(اسپانیا) - بایرن مونیخ(آلمان) - یوونتوس(ایتالیا) - پاریس سنت ژرمن(فرانسه) - زنیت سنت پترزبورگ(روسیه)

تیم های حاضر در سید 2

رئال مادرید(اسپانیا) - اتلتیکو مادرید(اسپانیا) - بورسیا دورتموند(آلمان) - ناپولی(ایتالیا) - شاختار دونتسک(اوکراین) - تاتنهام(انگلیس) - بنفیکا(پرتغال) - آژاکس(هلند)

تیم های حاضر در سید 3

المپیک لیون(فرانسه) - سالزبورگ(اتریش) - بایر لورکوزن(آلمان) - المپیاکوس(یونان) - کلاب بروژ(بلژیک) - والنسیا(اسپانیا) - اینتر(ایتالیا) - دینامو زاگرب(کرواسی)

تیم های حاضر در سید 4

خنک(بلژیک) - گالاتاسرای(ترکیه) - لایپزیگ(آلمان) - ستاره سرخ بلگراد(صربستان) - آتالانتا(ایتالیا) - لیل(فرانسه) - اسلاویا پراگ(جمهوری چک) - لوکوموتیو مسکو(روسیه)

سخت ترین قرعه ممکن

خب. ابتدا سخت ترین قرعه ممکن برای لیورپول را بررسی می کنیم. بدون شک در سید دوم رقابت ها ، حضور دو تیم اسپانیایی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید به چشم می خورد. با توجه به اوضاع نه چندان خوب کهکشانی ها در چند دیدار اخیر ، به نظر حضور اتلتیکو مادرید به عنوان یکی از رقبای لیورپول در این مرحله گروهی رقابت ها ، کار دشوارتری برای شاگردان کلوپ رقم می زند. البته به دلیل اتفاقات گذشته ، بدمان نمی آید با رئال همگروه شویم.
در سید سوم ، اینترمیلان ، والنسیا ، لیون و تا حدودی بایرلورکوزن تیم های قدر و قدرتمند این سید را تشکیل می دهند. اما چون در سید دوم اتلتیکو مادرید یک باشگاه اسپانیایی است و دو تیم از یک کشور نمی توانند در یک گروه قرار بگیرند ، پس حضور والنسیا منتفی می شود. حال اگر نگاهی به آمار و ارقام بیاندازیم ، اینترمیلان ، به سرمربیگری آنتونیو کونته رقیبی نسبتا سخت و دشوار برای لیورپول می باشد.
در سید چهارم ، تنها تیمی که از بقیه تیم ها سرتر و قوی تر است. گالاتاسرای است. شاگردان فاتح تریم در فصل گذشته رقابت های لیگ ترکیه عنوان قهرمانی را کسب کردند و بعد از قهرمانی در سوپرجام ترکیه ، هم اکنون در سید چهارم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند. اگرچه گالاتاسرای در مقابل سه تیم دیگر ، یعنی لیورپول و اتلتیکومادرید و اینترمیلان ، تیمی به مراتب ضعیف تر به حساب می آید ، اما فراموش نکنید در فصل گذشته همین رقابت ها ، همین لیورپول در مقابل ستاره سرخ بلگراد در صربستان تن به شکست داد.
لیورپول - اتلتیکومادرید یا رئال مادرید - اینترمیلان - گالاتاسرای

آسان ترین قرعه ممکن

با اولین نگاه به سید دوم رقابت ها ، حضور بنفیکا به عنوان یکی از ضعیف ترین تیم های این سید کاملا مشهود بود. پس بدون چون و چرا شاگردان برونو لاژ به عنوان یکی از تیم های نه چندان قدرتمند همگروه لیورپول انتخاب می شوند.
در سید سوم هم کلاب بروژ و دینامو زاگرب از تیم های نه چندان قوی این سید به شمار می روند. در کلاب بروژ ، شاگردان نیکول کلمن که سایمون مینیوله ، دروازه بان سابق لیورپول را نیز در اختیار دارند ، شب گذشته با پیروزی 2-1 مقابل تیم لاسک و برتری 3-1 در مجموع ، از طریق پلی آف به مرحله گروهی لیگ قهرمانان رسیدند. آنها با یک بازی کمتر نسبت به استاندارد لیژ ، با 10 امتیاز از 4 بازی در رتبه دوم لیگ بلژیک قرار دارند. در طرف دیگر شاگردان نند بیلیتسا دو فصل گذشته را به عنوان قهرمان لیگ کرواسی به پایان رساندند و هم اکنون با یک بازی کمتر نسبت به تیم دوم ، با 13 امتیاز در رتبه نخست قرار دارند. پس با این تفاسیر کلاب بروژ بلژیک قرعه ای نسبتا آسان برای مدافع عنوان قهرمانی اروپا خواهد بود.
سید چهارم رقابت ها همان سیدی است که همه به دنبال ضعیف ترین تیم می گردند و اکثر اوقات ضعیف ترین تیم ها در این سید قرار می گیرند. اما ضعیف ترین تیم این سید و یا شاید لیگ قهرمانان امسال یک باشگاه اهل جمهوری چک است:اسلاویا پراگ.آنها که در فصل گذشته لیگ اروپا تا مرحله یک چهارم نهایی پیش آمدند و مغلوب قهرمان این رقابت ها ، یعنی چلسی شدند در پلی آف ، فقط دو دیدار انجام دادند تا به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا 20-19 برسند. یک دیدار رفت با کلوژ و یک دیدار برگشت با کلوژ. شاگردان ییندریخ ترپیشووسکی هر دو دیدار را با نتیجه 1-0 به پایان رساندند و حال در سید چهارم لیگ قهرمانان قرار دارند و امیدوارند تا با یک قرعه خوب و آسان خود را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان برسانند.

دیگر مراسم های قرعه کشی

امروز در ساعت 20:30 در موناکو فقط قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا انجام نمی شود. بلکه جوایز برترین بازیکن ها فصل گذشته لیگ قهرمانان و بهترین بازیکن سال اروپا نیز برگزار می شود. خوشبختانه لیورپول در تمامی بخش ها کاندیدهایی دارد. از بهترین دروازه بان که آلیسون بکر(لیورپول) ، در کنار هوگو لوریس(تاتنهام) و مارک آندره تراشتگن(بارسلونا) حضور دارد. در بخش بهترین مدافع ویرجیل فن دایک(لیورپول) و ترنت الکساندر آرنولد(لیورپول) در کنار ماتیاس دلیخت(آژاکس-یوونتوس) کاندید هستند. جوردن هندرسون(لیورپول) ، فرانکی دی یونگ(آژاکس-بارسلونا) و کریستین اریکسن(تاتنهام) کاندیدهای بهترین هافبک هستند و در بخش بهترین مهاجم فصل 20-2019 لیگ قهرمانان ، سادیو مانه(لیورپول) ، کریستیانو رونالدو(یوونتوس) و لیونل مسی(بارسلونا) حاضر هستند.
و اما در مهم ترین بخش ، ویرجیل فن دایک(لیورپول) ، لیونل مسی(بارسلونا) و کریستیانو رونالدو(یوونتوس) کاندیدای بهترین بازیکن فصل هستند.
پس این مراسم را در ساعت 20:30 از دست ندهید.
نظر شما چیست؟ به نظر شما سخت ترین و آسان ترین قرعه های ممکن برای لیورپول همگروهی با چه تیم هایی است؟ و آیا ویرجیل فن دایک به عنوان کاندیدای بهترین بازیکن سال یوفا و بهترین مدافع فصل گذشته لیگ قهرمانان ، آلیسون به عنوان بهترین دروازه بان ، جوردن هندرسون به عنوان بهترین هافبک و سادیو مانه به عنوان بهترین مهاجم ، دست پر از این مراسم بیرون می آیند یا اتفاقات دیگر رقم می خورد؟

بررسی-رقبای-احتمالی-لیورپول-در-یک-هشتم-نهایی
بررسی رقبای احتمالی لیورپول در یک هشتم نهایی
لیورپول با پیروزی مقابل سالزبورگ...
5-نکته-کلیدی-بازی-مقابل-سالزبورگ
۵ نکته کلیدی بازی مقابل سالزبورگ
100 ثانیه زمان، برای صعود لیورپول...
پیش-بازی-لیورپول_سالزبورگ
پیش بازی لیورپول_سالزبورگ
در دومین هفته از رقابت های لیگ...
5-نکته-کلیدی-بازی-مقابل-ناپولی
۵ نکته کلیدی بازی مقابل ناپولی
در شب نه چندان خوب مثلث تهاجمی...