ستایش خط حمله توسط کلوپ
ستایش-خط-حمله-توسط-کلوپ

یورگن کلوپ  پس از پیروزی 2 - 1 برابر ساوتهمپتون بابت حضور مثلث هجومی در حد کلاس جهانی خود خشنودی خود را نشان داد. 

لیورپول در یک بازی نزدیک موفق شدند ساوتهمپتون را از سد راه بردارند و دو گل آنها در این دیدار را روبرتو فیرمینو و سادیو مانه به ثمر رساندند.

مانه گل اول این بازی را در دقایق پایانی نیمه اول به ثمر رساند و پس از آن مهاجم برزیلی موفق شد در دقیقه 71 برای بار دوم دروازه رقیب را باز کند. در این بازی آدریانی درون دروازه قرار داشت که در شب فینال سوپر کاپ اروپا برابر چلسی در جشن قهرمانی توسط یکی از هواداران جیمی جامپ مصدوم شده بود .

کلوپ به سایت رسمی باشگاه گفت: " زمان های زیادی در طول زندگی بازیکنان بسیار خوبی در تیمم داشتم اما با تمام احترامی که برایشان قائلم آنها در حد کلاس این خط حمله نبودند.

 همچنبن افزود : حالا خدا را شکر می کنم که این سه نفر را دارم و آنها می توانند نتایج را تغییر دهند. نیازی نیست که در این باره صحبت کنیم. سادیو مانه، بابی فیرمینو و محمد صلاح بازیکنانی هستند که درخشان و بی نظیر ظاهر می شوند. هرچقدر که خسته باشند باز هم خطرات بزرگی روی دروازه حریف هستند. این عالی است و البته که باعث ایجاد تفاوت می شود. نیازی نیست که در این باره زیاد صحبت شود. بسیار خوشحال هستم. این بازی بسیار مهم بود. آغاز فصل بسیار مهم است. این بازی سخت بود اما در هفته ای که گذراندیم بسیار خاص بود. "

بازگشت-به-دنیای-نقل-و-انتقالات-در-ژانویه
بازگشت به دنیای نقل و انتقالات در ژانویه
پس از ثبت قرارداد لیورپول و نایکی،...
بدون-فابینیو
بدون فابینیو
پس از مصدومیت فابینیو، رئیس به...
ژابی-آلونسو،مایکل-اوون-و-میراث-آنها-در-لیورپول
ژابی آلونسو،مایکل اوون و میراث آنها در لیورپول
ژابی آلونسو و مایکل اوون، هر...
کلوپ-و-باز-هم-ناپولی-!
کلوپ و باز هم ناپولی !
یورگن کلوپ، نگران قرعه تیمش در...