سانچو ؟ شاید !
سانچو-؟-شاید-!

به نقل از Miror لیورپول یکی از 5 باشگاه علاقه مند به جذب ستاره دورتمند جیدون سانچو است . این ستاره 18 ساله از اولین بازی در ترکیب دورتموند توجه ها را به سوی خود جلب کرده . این ستاره جوان بین سال های 2015 تا 2017 عضو تیم جوانان منچستر سیتی بود ولی بعد از بحث بر سر جایگاه اصلی در تیم بزرگسالان سیتی انتقال به دورتموند را ترجیح داد .

او در این فصل 10 بازی در تمام مسابقات برای دورتموند انجام داده که حاصل آن یک گل و ساخت 9 پاس گل بوده است .

لیورپول ، منچستر یونایتد ، چلسی و تاتنهام همه علاقه مند به جذب سانچو هستند . این گزارش اضافه می کند که به اعتقاد مدیران دورتموند ، ارزش این ستاره جوان در سال های آینده به بالای 100 میلیون یورو خواهد رسید .

آیا لیورپول قانع می شود ؟ در اینکه سانچو استعداد بزرگی است شکی نیست و قابل درک است که باشگاه های بزرگ زیادی به جذب او علاقه نشان خواهند داد . همانطور که امباپه در سن کم اینطور با ارزش شد ؛ چنین پیشرفت سریعی توسط سانچو به هیچ وجه دور از ذهن نیست .

این ستاره جوان اکنون در جایی نزدیک به رکورد شکنی در بازار نقل و انتقالات است و لیورپول لازم نیست تمام انرژی خود را صرف جذب او کند اگر چه کلوپ می تواند با استفاده از رابطه خوب خود با دورتموند تخفیف زیادی در رقم فسخ هنگفت او بگیرد . اگر کلوپ موفق نشود و باشگاه های ثروتمند جزیره اصرار به جذب سانچو داشته باشند انگاه لیورپول نمی خواهد وارد جنگ مالی در این انتقال شود .

اکنون لیورپول بازیکنان جوان خوبی دارد و منتقی است لیورپول اولویت را به پرورش جوانان خود بدهد تا اقدام برای انتقال سانچو !

بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج...
دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟
دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
هنگام پیوستن میلنر به لیورپول...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
البته تمام خرید های آزاد هم خوب...