سارابیا می تواند به قرمز ها برای ادامه راه کمک کند
سارابیا-می-تواند-به-قرمز-ها-برای-ادامه-راه-کمک-کند

پابلو سارابیا می تواند پشتوانه هجومی خوبی برای خط آتش لیورپول باشد . لیورپول این فصل با شروع بدون باخت خود در لیگ جزیره خود را یکی از مدعیان جدی کسب عنوان قهرمانی لیگ جزیره می داند .

ترکیب خط دفاعی با ثبات همراه با خط آتش با استعداد ، لیورپول را تبدیل به یک حریف خطرناک برای هر تیمی و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ جزیره تبدیل کرده است .

کلوپ با جمع آوری تیم رویایی خود آنفیلد را به محیط شادی تبدیل کرده است و هیچ چیز نمی تواند مانع از تلاش لیورپول برای رسیدن به قهرمانی لیگ جزیره شود . به خاطر حضور در تورنومنت های مختلف و فشار زیاد ؛ لیورپول نیاز شدیدی به تقویت نیمکت خود برای ادامه فصل با بازیکنان ارزشمند دارد .

بازیکنی که می تواند به لیورپول کیفیت و تنوع را هدیه کند پابلو سارابیا بازیکن سویا است .

سارابیا در بازار نقل و انتقالات 27 میلیون یورو ارزش دارد و بدون شک می تواند یک نیروی تازه نفس برای نیمکت لیورپول باشد . این بازیکن 26 ساله توانایی بازی هم به عنوان پست شماره 10 هم به عنوان بازی در بال های چپ و راست را دارد که می تواند در فاز حمله به لیورپول کمک شایانی کند . با تمام عملکرد خوب در خط دفاعی دراین فصل آمار گل زنی خط آتش لیورپول ضعیف شده است این مشکل چیزی است که سارابیا می تواند با خلاقیت خود به عنوان یک هافبک خلاق آن را بهبود ببخشد .

عملکرد سارابیا در فصل پیش در سویا بسیار خوب بوده است . او در 53 بازی در همه رقابت ها موفق به ثبت آمار 9 گل و 10 پاس گل شد . این آمار نشان می دهد که چرا لیورپول باید روی خرید او تمرکز کند . سارابیا آمار فوق العاده خود در این فصل را نیز با ثبت 9 گل و 6 پاس گل ادامه داده است .

بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج...
دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟
دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
هنگام پیوستن میلنر به لیورپول...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
البته تمام خرید های آزاد هم خوب...