دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟

ستاره ناپولی خرید خوبی برای لیورپول است . قطعا یورگن کلوپ به دنبال افزودن خلاقیت بیشتر به خط میانی تیمش در تابستان است .ترافیک سنگینی از بازیکنان سخت کوش و خوب در میانه میدان وجود دارد . بازیکنانی مانند جوردن هندرسون ، جیمز میلنر و فابینیو .اما کلوپ به بازیکنی نیاز دارد که خلاقیت بیشتری داشته باشد تا دستش برای انتخاب خط هافبک خود بازتر باشد : پس با این حساب احتمال خرید پیوتر زیلنسکی از ناپولی کم نیست .

انرژی و تحرک

هافبک ملی پوش لهستانی کاملا مناسب تاکتیک های کلوپ است . پر انرژی و فعال در تمام نقاط زمین و محکم و استوار در میانه میدان که دقیقا ذات فوتبال انگلیس است .

خلاقیت

زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در فضاهای شلوغ و دادن پاس های دشوار به یارانش است که نشان از بینایی فوق العاده اش دارد . این قابلیت زیلنسکی انتخاب های بیشتری در میانه میدان به قرمزها می دهد و امکان دارد با دو نفر از بین هندرسون ، میلنر ، فابینیو ، واینالدوم یا نبی کیتا ، خط هافبک سه نفره لیورپول را تشکیل دهد .

دی بروینه جدید !؟

زیلنسکی ۲۵ ساله ، بارها درخشش خود را در طول بازی نشان داده و طبق گزارش های روزنامه میرور ، کیفیت بیشتری نسبت به کوین دی بروینه دارد : "چه کسی میتواند دی بروینه بعدی باشد ؟ فکر می کنم زیلنسکی کیفیت بیشتری نسبت به دی بروینه دارد . درست است که نحوه بازی کردن آن ها متفاوت است اما تاثیرگذاری آن ها برای تیمشان یکی است و نبود آن ها ضرر بسیاری به ناپولی و منچستر سیتی می زند . فکر می کنم زیلنسکی بازیکن بزرگی می شود ."

به هرحال زیلنسکی خیلی ارزان نیست . گزارش های نشریه کوریرو دِلو اسپورت حاکی از آن است که طبق قرارداد فعلی زیلنسکی با ناپولی ، او قیمتی معادل ۵۹ میلیون پوند دارد . اگر لیورپول ملی پوش ۲۵ ساله را خریداری کند ، مطمعنا پشیمان نمی شود . در حقیقت ، خرید زیلنسکی لیورپول را غیر قابل توقف می کند .

بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
هنگام پیوستن میلنر به لیورپول...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
البته تمام خرید های آزاد هم خوب...
بررسی-شایعات-نقل-و-انتقالات-در-فصل-2019_2020
بررسی شایعات نقل و انتقالات در فصل ۲۰۱۹_۲۰۲۰
به نظر می رسه لیورپول پیشنهادی...