دوست دارم با کلوپ کار کنم
دوست-دارم-با-کلوپ-کار-کنم

ماریو گوتزه قصد ترک باشگاه خود را دارد و لیورپول می تواند مقصد بعدی او باشد . او در دو سال گذشته سختی های زیادی کشیده است و پس از رفتن به بایرن در سال 2014 پس از دو سال دوباره به تیم سابق خود بازگشت .

او به سختی تلاش می کند تا به فرم قبلی خود باز گردد ؛ ماریو در فصل گذشته فقط دو گل به ثمر رسانده و تنها 3 پاس گل ارسال کرده است .

عملکرد ضعیف او باعث کنار گذاشتنش از جام جهانی هم شد ؛ بازیکنی که گل پیروزی آلمان را در فینال 2014 زده بود . حالا صحبت هایی شنیده می شود که او دوست دارد به لیورپول بیاید و در تیم سرمربی سابق خود توپ زنی کند . در مستندی که اخیراً تحت عنوان "ماریو گوتزه بودن" منتشر شده است ، او می گوید :

تصمیم گرفتم بایرن را ترک کنم و کلوپ دوست داشت من را به خدمت بگیرد . من هم دوست داشتم با او کار کنم ؛ هنوز هم دوست دارم .

" او یک سرمربی در کلاس جهانی است و این گزینه همیشه مد نظر من است . شایعات پیوستنم به لیورپول ؟ خب ، سوای جذابیت این موضوع ؛ کسی که بیوگرافی کلوپ را نوشته و روزنامه نگار معروفی در آلمان است ، اطلاعات جدید و خوبی در این باره منتشر کرده است "

منظور گوتزه لی پرایس است . او مدعی شده گوتزه دوست دارد به لیورپول بپیوندد و کلوپ با داشتن او قدرت را به خط میانی خود اضافه می کند . لی به اکسپرس اسپورت در این باره می گوید :

لیورپول یکی از مشتریان اصلی ماریو است . توافق آن ها با فکیر بهم خورده است و قرمز ها به دنبال گزینه های جایگزین هستند .

" نام گریلیش از استون ویلا و شکیری از استوک سیتی در لیست کلوپ دیده می شود اما کسی که مدت هاست به دنبال اوست ؛ ماریو گوتزه است . او دیگر در دورتموند جایی ندارد و دوست دارد لیگ برتر را تجربه کند . خیلی از باشگاه های انگلیسی دنبال او هستند ولی لیورپول انتخاب اول اوست چرا که سرمربی آن ها کلوپ است و ماریو او را می شناسد . "

بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج...
دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟
دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
هنگام پیوستن میلنر به لیورپول...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
البته تمام خرید های آزاد هم خوب...