دروازبان دوم فصل آینده کیست ؟
دروازبان-دوم-فصل-آینده-کیست-؟

لیورپول به خرید دوباره بازیکن از ساوتهمپتون در تابستان امسال امیدواره . اگه بازیکنی از ساوتهمپتون به لیورپول لینک نشه اون پنجره نقل و انتقالاتی معنایی نداره ! خرید بازیکن از ساوتهمپتون برای باشگاه مرسی سایدی در 5 سال اخیر به عادت تبدیل شده و راه سنت ماری به آنفیلد بسیار آشناست.

مثل خرید فن دایک و مانه که تبدیل به بازیکنان کلیدی تیم شدند و راه خودشون رو برای رسیدن به موفقیت هموارتر کردند.

به قول معروف ، تا چیزی خراب نشده ، تعمیرش نکن . این موضوع کاملا برای لیورپول در نقل و انتقالات صدق می کنه و امسال هم به بازیکن های دیگه ای از ساوتهمپتون لینک شدن. گزارش های دیلی استار حاکی از اینه که لیورپول به جذب الکس مک کارتی ، دروازه بان ساوتهمپتون ، برای دروازه دوم و جانشین آلیسون در فصل بعد علاقه منده .

سایمون مینیوله فصل قبل رو به عنوان دروازه بان دوم سپری کرد و حالا علاقه منده که باشگاه رو ترک کنه . با این وجود که کاریوس هنوز به طور قرضی در بشیکتاش بازی می کنه ، دروازه بان دوم لیورپول برای فصل بعد گلر کم تجربه ایرلندی ، یان کلهر هست .

باشگاه علاقه ای نداره که فصل بعد رو با استرس مصدومیت آلیسون سپری کنه . باشگاه های بزرگ معمولا دارای دو دروازه بان با کیفیت هستن .

موضوعی که یورگن کلوپ هم هیچ شکی در اون نداره . مک کارتی فصل گذشته رو به عنوان دروازه بان اول ساوتهمپتون شروع کرد . اما بعد از پیوستن رالف هاسنهوتل ، سرمربی جدید ساوتهمپتون ، جایگاه خودش رو به آنگوس گان داد و بعد از فوریه 2019 از تیم کنار گذاشته شد !

ممکنه گلر 29 ساله به عنوان آخرین فرصتش برای پیوستن به یه باشگاه بزرگ به لیورپول بیاد ، حتی اگه ذخیره آلیسون باشه . یورگن کلوپ هم به مک کارتی باور داره . حتی تابستان گذشته قبل از خرید آلیسون ، باشگاه برای خرید مک کارتی وارد عمل شده بود .

بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج...
دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟
دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
هنگام پیوستن میلنر به لیورپول...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
البته تمام خرید های آزاد هم خوب...