دروازبان دوم فصل آینده کیست ؟

۵۸۷

لیورپول به خرید دوباره بازیکن از ساوتهمپتون در تابستان امسال امیدواره . اگه بازیکنی از ساوتهمپتون به لیورپول لینک نشه اون پنجره نقل و انتقالاتی معنایی نداره ! خرید بازیکن از ساوتهمپتون برای باشگاه مرسی سایدی در 5 سال اخیر به عادت تبدیل شده و راه سنت ماری به آنفیلد بسیار آشناست.

مثل خرید فن دایک و مانه که تبدیل به بازیکنان کلیدی تیم شدند و راه خودشون رو برای رسیدن به موفقیت هموارتر کردند.

به قول معروف ، تا چیزی خراب نشده ، تعمیرش نکن . این موضوع کاملا برای لیورپول در نقل و انتقالات صدق می کنه و امسال هم به بازیکن های دیگه ای از ساوتهمپتون لینک شدن. گزارش های دیلی استار حاکی از اینه که لیورپول به جذب الکس مک کارتی ، دروازه بان ساوتهمپتون ، برای دروازه دوم و جانشین آلیسون در فصل بعد علاقه منده .

سایمون مینیوله فصل قبل رو به عنوان دروازه بان دوم سپری کرد و حالا علاقه منده که باشگاه رو ترک کنه . با این وجود که کاریوس هنوز به طور قرضی در بشیکتاش بازی می کنه ، دروازه بان دوم لیورپول برای فصل بعد گلر کم تجربه ایرلندی ، یان کلهر هست .

باشگاه علاقه ای نداره که فصل بعد رو با استرس مصدومیت آلیسون سپری کنه . باشگاه های بزرگ معمولا دارای دو دروازه بان با کیفیت هستن .

موضوعی که یورگن کلوپ هم هیچ شکی در اون نداره . مک کارتی فصل گذشته رو به عنوان دروازه بان اول ساوتهمپتون شروع کرد . اما بعد از پیوستن رالف هاسنهوتل ، سرمربی جدید ساوتهمپتون ، جایگاه خودش رو به آنگوس گان داد و بعد از فوریه 2019 از تیم کنار گذاشته شد !

ممکنه گلر 29 ساله به عنوان آخرین فرصتش برای پیوستن به یه باشگاه بزرگ به لیورپول بیاد ، حتی اگه ذخیره آلیسون باشه . یورگن کلوپ هم به مک کارتی باور داره . حتی تابستان گذشته قبل از خرید آلیسون ، باشگاه برای خرید مک کارتی وارد عمل شده بود .

نویسنده : امیر عبدل ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
لیورپول لیورپول پرشین لیگ برتر انگلیس قرمز های آنفیلد آلیسون مک کارتی ساوتهمپتون کلوپ فن دایک مانه سنت ماری مرسی ساید
برای ارسال نظر جدید لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید . برای ورود به حساب کاربری و یا عضویت در سایت اینجا کلیک کنید !
تبلیغات متنی :
2016-2017 لیورپول پرشین ، کانون هواداران لیورپول در ایران