خروجی های لیورپول در آخرین ساعات
خروجی-های-لیورپول-در-آخرین-ساعات

به نظر می آید مارکو گروجیچ یک شانس دیگر در آنفیلد خواهد داشت. بازیکن صربستانی لیورپول که به نظر می رسید در فصل نقل و انتقالات لیورپول را به مقصد کاردیف سیتی ترک می کند گویا قرار است که این فصل در آنفیلد بماند.

بنا بر گزارش لیورپول اکو مارکو گروجیچ هافبک صربستانی لیورپول می خواهد این فصل در لیورپول باقی بماند و برای جایگاه خودش در ترکیب این تیم بجنگد.

گروجیچ که در پیروزی سه بر یک لیورپول برابر تورینو در خط دفاع به میدان رفته بود به نظر می رسید بعد از اینکه به تیم کاردیف کمک کرد تا به لیگ برتر صعود کند با قراردادی قرضی دوباره به این تیم بازگردد اما طبق گفته ی رییس باشگاه کاردیف "نیل وارناک" و به دلیل مشکل قراردادی ، این انتقال منتفی شد .

همچنین لاتزیو نیز برای قرارداد بستن با این بازیکن ۲۲ ساله مشتاق است.

لیورپول به پیشنهادات قرضی خارجی این بازیکن پاسخ مثبت نخواهد داد و این بازیکن این فصل را در لیورپول باقی خواهد ماند.

دنی اینگز همچنان به دنبال یافتن تیم و جدایی از آنفیلد است.

گویا مسیر سه ساله ی اینگز در باشگاه به پایان رسیده و لیورپول انتظار پیشنهادی در حدود ۲۰ میلیون پوند برای مهاجم سابق برنلی را دارد. کریستال پالاس و ساوتهمپتون برای قرارداد بستن با این بازیکن مشتاق هستند اما نیوکاسل علاقه ی خود را به جذب وی از دست داده است.

اینگز هنگامی که به عنوان یار تعویضی در پیروزی سه بر یک لیورپول به میدان آمد سلامت خودش را به اثبات رساند زیرا ماه گذشته دچار مصدومیت از ناحیه ی مچ پا در دیدار برابر چستر شده بود و تور آمریکا را از دست داده بود. یورگن کلوپ نمیخواهد دنی اینگز را که عضوی محبوب بین بازیکنان است از دست بدهد اما از علاقه ی وی برای بازی بیشتر آگاه است.

شی اوجو نیز می تواند در روز پایانی نقل و انتقالات لیورپول را ترک کند قرمز ها به دنبال پیشنهادی ۱۵ میلیون پوندی برای وینگر خود هستند.

وست بروم در صدر لیست خریداران این بازیکن ۲۱ ساله قرار دارد . همچنین استون ویلا و میدلزبورو نیز تمایل خود به جذب این بازیکن را ابراز کرده اند. اگر مبلغ درخواستی لیورپول برای فروش اوجو تامین نشود آنگاه قرمزها به دنبال پیشنهادی قرضی و مناسب برای انتقال وی خواهند بود .

پیشنهادات قرضی حتما نباید تا روز آخر نقل و انتقالات به سرانجام برسند و قرارداد های قرضی می توانند تا آخرین روز ماه میلادی منعقد شوند. به نظر می رسد تا پایان روز نقل و انتقالات جدایی دیوک اوریگی، سیمون مینیوله، لازار مارکوویچ و پدرو کریولا نیز قطعی است.

سلتیک علاقه ی خود را نسبت به کریولا ابراز کرده است اما با مبلغ ۳.۵ میلیون پوندی پیشنهادی لیورپول مخالف است.

هافبک ۲۱ ساله و اسپانیایی لیورپول هفته ی گذشته مخالفت خود را با انتقال به تیم نروژی روزنبرگ اعلام کرده بود. ۲ سال از قرارداد کریولا که قبلا به صورت قرضی در گو اهد ایگلز و ویلم در هلند بازی کرده بود با لیورپول باقی مانده است.

بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج...
دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟
دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
هنگام پیوستن میلنر به لیورپول...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
البته تمام خرید های آزاد هم خوب...