جیمی کرگر از مهاجمان سرعتی آرسنال می ترسد!

۳۳۱

در هفته سوم رقابت های لیگ جزیره ، لیورپول و آرسنال ، دو تیمی که در دو هفته ابتدایی موفق به کسب دو پیروزی شده اند به مصاف هم می روند اما تقابل آنها در آنفیلد موجب می شود که این آمار یا برای لیورپول یا برای آرسنال و یا شاید برای هر دو تیم به پایان برسد.
باوجود مصدومیت آلیسون ، خط دفاع لیورپول به شدت متزلزل نشان داده و در آماری عجیب برای تیمی که فصل گذشته را با بیشترین ثبت کلین شیت سپری کرد ، در این فصل لیگ جزیره هیچ کلین شیت ای به دست نیاورده و بدون ثبت حتی یک کلین شیت به مصاف آرسنالِ اِمری می رود. موضوعی که موجب نگرانی مدافع سابق قرمزها ، جیمی کرگر ، هم شده است.
جیمی کرگر :«خط دفاع لیورپول در این فصل بسیار بالا بازی می کند. مطمئن نیستم که خیلی نزدیک دروازه حریف بازی می کنند اما به نظر من تلاش می کنند تا مهاجمان رقیب را در تله آفساید گیر بیاندازند.»

«طبق آمار ، قرمزها بیشترین آفسایدگیری را در این فصل به نام خود ثبت کرده اند.»

«من علاقه ای به این موضوع ندارم و به نظرم خوش شانس بوده اند که این اتفاق ، کار دستشان نداده»
پاسخ کرگر به سوال : آیا سرعت زیاد مهاجمان آرسنال برای لیورپول دردسرساز می شود؟ «خب ، همین طور به نظر می رسد. اوبامیانگ ، لاکازت و نیکولاس پپه هر سه سریع هستند.»

«وقتی می گوییم که این آفساید گیری ها کار دستشان نداده ، به این دلیل است که کیفیت مهاجمان نورویچ و ساوتهمپتون در دو بازی گذشته ، در حد مهاجمان با کیفیت فوتبال نیست.»

«بعد از دیدار با نورویچ هم گفته بودم ، اگر مقابل یک تیم قدرتمند بازی می کردند ، ممکن بود شکست بخوردند. اما به پیروزی رسیدند. اگر همین آفسایدگیری ها در دیدار با آرسنال هم اتفاق بیافتد و مدافعان لیورپول از مهاجمان تیم لندنی جا بمانند و برنگردند ، به مشکل برمی خورند.»
«ضد حملات را نیز در نظر بگیرید. بعید نیست روز شنبه مدافعان لیورپول بالا بازی کنند و توجه کنید که قطعا به مشکلات بزرگی برخواهند خورد. البته خطرات شدیدتری روی دروازه حریف ایجاد می کنند. اما آرسنال به مراتب بهتر و قدرتمندتر از نورویچ و ساوتهمپتون است. »

لیورپول و آرسنال از ساعت 21:00 روز شنبه ، 2 شهریور ، در آنفیلد به مصاف هم می روند.

نویسنده : امیر عبدل ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
لیورپول لیورپول پرشین لیگ برتر انگلیس قرمز های آنفیلد اخبار آرسنال جیمی کرگر
برای ارسال نظر جدید لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید . برای ورود به حساب کاربری و یا عضویت در سایت اینجا کلیک کنید !
تبلیغات متنی :
2016-2017 لیورپول پرشین ، کانون هواداران لیورپول در ایران