جرارد بهترین گزینه جاینشینی کلوپ است !

۳۷۵

یرزی دودک، دروازه بان سابق لیورپول، معتقد است که استیون جرارد تنها گزینه برای جانشینی یورگن کلوپ به عنوان سرمربی این تیم است. 

به گزارش نشریه کیکر آلمان ، سرمربی حال حاضر سرخپوشان اخیرا مدعی شده که پس از پایان قراردادش با این تیم در سال 2022 نیاز به استراحت خواهد داشت و به دوران حضورش در لیورپول پایان می دهد.

دودک که شاهد پیشرفت هم تیمی سابق خود در رنجرز است، باور دارد که جرارد می تواند جانشین خوبی برای سرمربی آلمانی حال حاضر این تیم باشد. دروازه بان سابق لیورپول در مصاحبه خود با نشریه Prz Sportwy گفت: 

"وقتی در لیورپول بودم هیچکس این موضوع را که جرارد تنها گزینه برای مربی آلمانی پس از پایان دوران حضورش در آنفیلد است، مخفی نمی کرد. همه می دانند که دیر یا زود کاپیتان بزرگ بازخواهد گشت."

"اینکه استیون انقدر زود به حرفه مربیگری راه پیدا کرده و موفق شده برای من حیرت آور است. بیشتر هم تیمی های من یا بازیکنان سرتاسر دنیا پیش از این که به فوتبال بازگردند نیاز به زمان دارند. دلایل زیادی برای موفقیت وجود دارد. استیون بازیکنان را می شناسد، با شرایط سخت مدارا می کند و همچنان در حال یادگیری است. او همچنین در اطراف خود افراد درستی در اختیار دارد. می تواند روی کمک گری مک آلیستر نیز حساب کند که دستیار اوست. استیوی همچنین این موقعیت را دارد که از دانش یورگن کلوپ نیز استفاده کند که احتمالا در طول دوران مربیگری بسیار به کارش خواهد آمد. "

نویسنده : ارشیا سعادت ۵ شهریور ۱۳۹۸
لیورپول لیورپول پرشین لیگ برتر انگلیس قرمز های آنفیلد اخبار استیون جرارد کلوپ نشریه کیکر کیکر رفتن کلوپ از لیورپول کانون هواداری لیورپول
برای ارسال نظر جدید لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید . برای ورود به حساب کاربری و یا عضویت در سایت اینجا کلیک کنید !
تبلیغات متنی :
2016-2017 لیورپول پرشین ، کانون هواداران لیورپول در ایران