جرارد بهترین گزینه جاینشینی کلوپ است !
جرارد-بهترین-گزینه-جاینشینی-کلوپ-است-!

یرزی دودک، دروازه بان سابق لیورپول، معتقد است که استیون جرارد تنها گزینه برای جانشینی یورگن کلوپ به عنوان سرمربی این تیم است. 

به گزارش نشریه کیکر آلمان ، سرمربی حال حاضر سرخپوشان اخیرا مدعی شده که پس از پایان قراردادش با این تیم در سال 2022 نیاز به استراحت خواهد داشت و به دوران حضورش در لیورپول پایان می دهد.

دودک که شاهد پیشرفت هم تیمی سابق خود در رنجرز است، باور دارد که جرارد می تواند جانشین خوبی برای سرمربی آلمانی حال حاضر این تیم باشد. دروازه بان سابق لیورپول در مصاحبه خود با نشریه Prz Sportwy گفت: 

"وقتی در لیورپول بودم هیچکس این موضوع را که جرارد تنها گزینه برای مربی آلمانی پس از پایان دوران حضورش در آنفیلد است، مخفی نمی کرد. همه می دانند که دیر یا زود کاپیتان بزرگ بازخواهد گشت."

"اینکه استیون انقدر زود به حرفه مربیگری راه پیدا کرده و موفق شده برای من حیرت آور است. بیشتر هم تیمی های من یا بازیکنان سرتاسر دنیا پیش از این که به فوتبال بازگردند نیاز به زمان دارند. دلایل زیادی برای موفقیت وجود دارد. استیون بازیکنان را می شناسد، با شرایط سخت مدارا می کند و همچنان در حال یادگیری است. او همچنین در اطراف خود افراد درستی در اختیار دارد. می تواند روی کمک گری مک آلیستر نیز حساب کند که دستیار اوست. استیوی همچنین این موقعیت را دارد که از دانش یورگن کلوپ نیز استفاده کند که احتمالا در طول دوران مربیگری بسیار به کارش خواهد آمد. "

بازگشت-به-دنیای-نقل-و-انتقالات-در-ژانویه
بازگشت به دنیای نقل و انتقالات در ژانویه
پس از ثبت قرارداد لیورپول و نایکی،...
بدون-فابینیو
بدون فابینیو
پس از مصدومیت فابینیو، رئیس به...
ژابی-آلونسو،مایکل-اوون-و-میراث-آنها-در-لیورپول
ژابی آلونسو،مایکل اوون و میراث آنها در لیورپول
ژابی آلونسو و مایکل اوون، هر...
کلوپ-و-باز-هم-ناپولی-!
کلوپ و باز هم ناپولی !
یورگن کلوپ، نگران قرعه تیمش در...