بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم

بررسی خرید های آزاد لیورپول . برای خواندن قسمت اول کلیک کنید : کلیک کنید

مارکوس بابل ، گری مک آلیستر ، بولو زندن ، فابیو اورلیو، مکسی رودریگز ، کریگ بلیمی ، کولو توره ، جوئل ماتیپ و ... تمام بازیکنانی که در بالا ذکر شدند اگر نتیجه بازی را به سود لیورپول تغییر نداده باشند ، حداقل در کسب امتیاز مفید بوده اند . لیورپول چندین بار در خرید بازیکن آزاد موفق بوده . البته استیو مک منمن را به همین صورت یعنی به عنوان بازیکن آزاد از دست داد .

اکثرا ، خرید بازیکن آزاد به باشگاه کمک زیادی کرده اما به خدمت گرفتن جیمز میلنر نوع دیگری از خرید بازیکن آزاد را تعریف کرد . بدون پرداخت پول اما پیوستن یکی از بهترین خرید های باشگاه از تیم رقیب به لیورپول .

محکم ، خستگی ناپذیر ، با دقت و با ثبات مثل جیمز میلنر .

هنگام پیوستن میلنر به لیورپول هیاهوی خاصی بر پا نبود . به هرحال بازیکن منچستر سیتی بود و از چهار لیگ گذشته ، در دو لیگ به عنوان قهرمانی دست یافته بود . میلنر به اندازه کافی برای برخی هواداران لیورپول که خواهان خرید بازیکنان بزرگ با مبالغ هنگفت بودند جذاب نبود اما هنوز هم همان بازیکنی بود که در شکست سه بر دوی سیتی در فصل ۱۴-۲۰۱۳ در آنفیلد ، پاس یکی از گل های سیتی را داده بود .

بالاخره میلنر تمام شک و تردید ها را از بین برد . در نخستین فصل حضورش به عنوان دفاع چپ به لیورپول کمک کرد تا به لیگ قهرمانان بازگردد اما سپس به پست تخصصی اش بازگشت : هافبک وسط .

سرباز مورد اطمینان کلوپ تجربه را به تیم مصمم لیورپول تزریق کرد .

میلنر ثابت کرد بهترین اتفاقات زندگی می توانند بدون هزینه باشند . خب ، در نقل و انتقالات که این طور بوده . تنها موضوعی که مهم است این است که جیمز میلنر بزرگترین خرید رایگان لیورپول است . گری مک آلیستر ، مارکوس بابل و حتی جوئل ماتیپ همه جزو خرید های رایگان موفق باشگاه بوده اند اما دستاورد های میلنر او را در رده نخست بهترین خرید های آزاد باشگاه قرار می دهد . از زمان پیوستن او به لیورپول در ۱۷۷ بازی ۲۲ گل برای قرمزها به ثمر رسانده . در حالی که همه جای زمین بازی کرده ، از دفاع چپ تا وینگر راست .

میلنر بازیکنی برای استفاده از کوچکترین فرصت هاست . اگر باور نمی کنید می توانید از لیونل مسی بپرسید .

میلنر برای تفریح پاس گل می دهد و به عنوان کاپیتان دوم تیم به لیورپول برتری می دهد . مرد خستگی ناپذیر دروازه منچستریونایتد، منچسترسیتی ، آرسنال و تاتنهام را باز کرده است . همچنین در زدن ضربات پنالتی هم تخصص به خصوصی دارد ، و در این چند سال حضورش در لیورپول فقط یک پنالتی را از دست داده . همچنین میلنر بیشتر از تمام خرید های آزاد لیورپول برای باشگاه بازی انجام داده است .

بردن لیگ قهرمانان در ۱ ژوئن پاداشی برای مردی است که می تواند بزرگترین خرید آزاد لیورپول در تاریخ لقب گیرد .

بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج...
دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟
دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
البته تمام خرید های آزاد هم خوب...
بررسی-شایعات-نقل-و-انتقالات-در-فصل-2019_2020
بررسی شایعات نقل و انتقالات در فصل ۲۰۱۹_۲۰۲۰
به نظر می رسه لیورپول پیشنهادی...