بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول

تصمیمات لیورپول برای ولخرجی نکردن در نقل و انتقالات تصورات برخی از کارشناسان و هواداران را درباره سیاست های باشگاه در نقل و انتقالات عوض کرده . برخی هواداران بر این باورند
هنگامی که باشگاه ترجیح داده در نقل و انتقالات مبلغ هنگفتی خرج نکند ، در بسیاری از موارد موفق شده است .

بازیکنان زیادی نبوده اند که هنگام پیوستن به باشگاه ، به تنهایی بار تیم را به دوش بکشند .

بازیکنان زیادی مانند کولو توره در دل هواداران ، محبوب و دوست داشتنی نبوده اند . ۶ سال گذشته بود که قرمزها مدافع ساحل عاجی را بعد از فسخ قراردادش با منچستر سیتی به خدمت گرفتند . او قرار بود از بازیکنان مهم تیم در لیگ و حتی لیگ اروپا باشد . کولو توره از بازیکنانی بود که به عنوان بازیکن آزاد جذب شد و پیشرفت چشمگیری در تیم کرد .

البته تمام خرید های آزاد هم خوب نبوده اند . به طور مثال فیلیپ دگان بازیکنی بود که به دلایل مختلف در آنفیلد موفق نشد . نمونه های مانند دگان کم نیستند . اما سوال اینجاست : بهترین خرید آزاد لیورپول در طول تاریخ چه کسی بوده ؟

جیمز پیرس: شکی نیست که هواداران هنوز درباره مک آلیستر سرود می خوانند .

هافبک اسکاتلندی تنها دو سال در لیورپول بازی کرد اما دریبل زدن بازیکنان رقیب برایش همانند آب خوردن بود . بسیاری از طرفداران هنگام جذب مک آلیستر از کانورت سیتی در تابستان ۲۰۰۰ ، جرارد هولیه سرمربی وقت لیورپول را زیر سوال بردند . گری در آن زمان ۳۵ ساله بود و لیورپول با وجود داشتن بازیکنان خوب مانند دیدی هامان ، جیمی ردنپ، دنی مورفی و ستاره جوان استیون جرارد مشکلی در این پست نداشت .

اگرچه مک آلیستر با درخشش اش شک و تردید ها را از بین برد و رهبری و خلاقیت خود را ثابت کرد ، یک بازیکن حرفه ای .

بازیکن سابق لیدز در فتح سه گانه تاریخی فصل ۲۰۰۱-۲۰۰۰ موثر بود . جایی که قرمزها لیگ کاپ ، اف ای کاپ و جام یوفا را از آن خود کردند . برای محبوب شدن بین هواداران در آنفیلد لازم به نشان دادن بهترین سطح بازی است و این دقیقا همان کاری است که مک آلیستر انجام داد . در مسابقه با آلاوز در فینال جام یوفا بهترین بازیکن زمین شد . جایی که ضربه آزاد اش موجب شد بازیکنان آلاوز دروازه خود را باز کنند و لیورپول با پیروزی دراماتیک در وقت اضافه قهرمان آن مسابقات شد .

یک ماه قبل تر در گودیسون پارک ، یکی از زیباترین گل های دربی مرسی ساید را با یک ضربه آزاد زیبا به ثمر رساند و باعث پیروزی لیورپول شد . پیروزی حیاتی که موجب قطعی شدن صعود به لیگ قهرمانان شد . شکی نیست که هواداران هنوز هم درباره او سرود می خوانند . عجب بازیکنی . عجب مردی .

بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج...
دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟
دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
هنگام پیوستن میلنر به لیورپول...
بررسی-شایعات-نقل-و-انتقالات-در-فصل-2019_2020
بررسی شایعات نقل و انتقالات در فصل ۲۰۱۹_۲۰۲۰
به نظر می رسه لیورپول پیشنهادی...