بررسی عملکرد بازیکنان مقابل چلسی 4 مهر 1397
بررسی-عملکرد-بازیکنان-مقابل-چلسی-4-مهر-1397

نکته ای که درباره بازی وجود دارد این است که ساری بعد از به ثمر رسیدن گل اول لیورپول، هازارد را به زمین فرستاد . دلیل این تلاش برای پیروزی این است که آن ها امیدی ندارند که لیگ را بالای لیورپول تمام کنند و باید روی جام های دیگر سرمایه گذاری کنند . در حالی که کلوپ صلاح را تنها ۳ دقیقه قبل از پایان بازی به زمین فرستاد ، چون قرمز ها در لیگ روی نوار پیروزی هستند و بخت بالایی برای قهرمانی دارند . این باخت می تواند بعد از برد شنبه شب قرمز ها به دست فراموشی سپرده شود . امتیاز بازیکنان نمرات آن ها از نگاه هو اسکورد :

دفاع

مینیوله (6.7) : خوشبختانه بازی او بهتر از قبل شده و اشتباهات کمتری انجام می دهد . او ۶ توپ را سیو کرد و گل اول را از روی بدشانسی خورد چون ضربه ی اول را به خوبی گرفت .

کلاین (6.2) : او نمی توانست از این بد تر باشد . کلاین بیشتر یک بیننده خوب بود تا یک مدافع خوب . در نیم ساعت اول بازی او حتی فراموش کرده بود چطور باید توپ را ارسال کرد . او باعث می شود قدر آرنولد را بیشتر بدانیم .

لاورن (6.5) : در کل خوب بود ، اما می دانید ، او خیلی دیر به دفاع اضافه می شود و این ما را عصبانی می کند.

ماتیپ (6.4) : نباید به خاطر هر دو گل او را مقصر اصلی دانست . او اشتباه مرگباری انجام نداد ، اگرچه هرگز نمی تواند به خوبی وندایک باشد.

مورنو (6.5) : در واقع فکر نمی کردیم که او اینقدر بد باشد . او نبرد خوبی با ویکتور موزس داشت . نبردی که ویکتور پیروز آن بود.

هافبک

فابینیو (6.3) : اگر ۱۰ دقیقه اول بازی را نادیده بگیریم ، این یک استارت خیلی خوب برای او بود . در آغاز انگار او در بازی گم شده بود اما توانست کنترل بازی را به دست بگیر . پاس های دقیقی ارسال کرد ، تکل های دقیقی انجام داد و به خوبی توپ را حفظ کرد . به انگلیس خوش آمدی فابینیو !

میلنر (6.8) : بد ترین عملکرد او در این مدت . او مثل بچه مدرسه ای ها بی هدف می دوید . شاید میلنر ترجیح می داد آخر هفته را استراحت کند .

کیتا (7.1) : او هنگام حمله حریف به عقب برنمی گشت ، ولی خوب پرس می کرد و به خوبی دفاع را به حمله وصل می کرد . ضربه اول او می توانست گل شود ولی کابالرو آن را گرفت(مثل خیلی از ضربه های دیگر)

حمله

شکیری (6.9) : او کل ۹۰ دقیقه را خوب بود . به خوبی توپ را کنترل می کرد و با این که زیاد توسط کلاین ساپورت نمی شد ، ولی باز هم برای خط دفاع چلسی یک کابوس بود . حرکت تکنیکی نبوغ آمیز او تماشاگران را دیوانه کرد . لطفا بیشتر شگفت زده مان کن !

مانه (6.7) : امشب کمی عجیب بازی کرد اما در کل خوب بود و به خوبی با کیتا همکاری می کرد .

استوریج (7.5) : او یک گل زد در حالی که باید ۳ گل می زد . برگردان او کاری کرد همه تماشاگران در راه برگشت به خانه نام او را آواز بخوانند !

تعویض ها ندرخشیدند !!!

فیرمینیو (6) : ضعیف . هیچ کاری انجام نداد !

هندرسون (5.9) : او کار هایی انجام داد که اغلب آن ها اشتباه بودند !

صلاح (5.9) : او دقیقه ۸۷ به زمین آمد و حتی توپ را لمس نکرد !

5-نکته-کلیدی-بازی-مقابل-اورتون
۵ نکته کلیدی بازی مقابل اورتون
تیم دوم لیورپول با برتری مقابل...
پیش-بازی-لیورپول_آرسنال:جام-حذفی
پیش بازی لیورپول_آرسنال:جام حذفی
چهارشنبه شب، آنفیلد میزبان دور...
هرآنچه-در-سوپرکاپ-اروپا-گذشت
هرآنچه در سوپرکاپ اروپا گذشت
با وجود مشکلات زیاد در دفاع و...
نیم-نگاهی-به-سوپرجام-اروپا
نیم نگاهی به سوپرجام اروپا
لیورپول و چلسی در سوپرجام اروپا...