بررسی شایعات نقل و انتقالات در فصل ۲۰۱۹_۲۰۲۰

۸۸۹

روزنامه پرتغالی «کوری د مانها» امروز خبری اعلام کرد که باعث شد به زودی شاهد مقصد برونو فرناندز باشیم. این روزنامه ادعا کرد که در ملاقات این هفته ، «فدریکو وارانداس» رئیس باشگاه اسپورتینگ با «هوگو ویانا» کارشناس فوتبال و «میگل پینهو» صحبتی داشته و به اونا گفته که به فرایند فروش سرعت بدن. این روزنامه مدعی شدن منچستر یونایتد ، لیورپول ، تاتنهام ، اینترمیلان و پاریس سنت ژرمن هم به جذب این بازیکن علاقه مند اند.

همچنین با توجه به اینکه قرمزها هیچ بازیکنی جذب نکردن شانس خرید «فرناندز» کم نیست.

به نظر می رسه لیورپول پیشنهادی 45 میلیونی به اسپورتینگ ارائه داده . بندی که در قرارداد «فرناندز» قرار داره که میگه اگه اسپورتینگ هر پیشنهاد بالای 35 میلیون رو رد کنه باید 5 میلیون به «فرناندز» بپردازه و طبق گفته های این روزنامه اونا همچین کاری نمیکنن.

گویا «میگل پینهو» در حال بررسی پیشنهاد هاست و اسپورتینگ هم منتظر رسیدن بیشترین پول. اگرچه کوری د مانها معتقده حضور «کاماچو» در نقل و انتقالات کار رو برای لیورپول ساده تر می کنه و ممکنه چند روز آینده طوفانی دنبال بشه .

این روزنامه گفته که اسپورتینگ نمی خواد گرفتار بازیکن بشه و سپس اشاره ای به «کاماچو» داشته . چرا ؟ تفاوت اینجاست که اسپورتینگ به وینگر علاقه منده و با توجه به گزارش های مطبوعات پرتغالی این راه رو برای مذاکره و رفتن او به لیسبون هموارتر می کنه. پس به جای گرفتن بازیکن های گمنام اسپورتینگ در حال بدست آوردن هدف تابستانیه .

البته روزنامه کیکر گزارش داده که شالکه هم به دنبال کاماچو هست. چند باشگاه برای خرید «مینیوله» پیشنهاد ارائه دادن . مینیوله خواهان جدایی از باشگاه در این تابستانه . طبق گزارش روزنامه evening standard لیورپول چند پیشنهاد برای فروش مینیوله دریافت کرده.

طبق گزارش اون ها دروازه بان بلژیکی خواهان جدایی از باشگاه در تابستان امساله و باشگاه هم بدش نمیاد که با خواسته های او موافقت کنه.

بازخورد حرفه ای او هنگامی که آلیسون به لیورپول آمد بی نظیر بود . حتی باعث احترام هوادارها به او شد . مینیوله ، کسی که دستمزدش 60 هزار پونده ، جز دروازه بان های خوب لیگ جزیره حساب می شه اما تحمل فشار سنگین آنفیلد رو نداشت مخصوصا زمانی که توپ ها از دفاع رد می شد. سال 2014-2013 مینیوله دروازه بان لیورپول بود و اگه تک به تک دمبابا رو مهار می کرد احتمالا با مدال قهرمانی لیگ فصل رو به پایان می رسوند.

او زمان زیادی رو در آنفیلد سپری کرده و علاقه منده فوتبال حرفه ای خودش رو در باشگاه دیگه ای ادامه بده.

نویسنده : امیر عبدل ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
لیورپول لیورپول پرشین لیگ برتر انگلیس قرمز های آنفیلد نقل و انتقالات فرناندز لیسبون اسپورتینگ آلیسون مینیوله
برای ارسال نظر جدید لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید . برای ورود به حساب کاربری و یا عضویت در سایت اینجا کلیک کنید !
تبلیغات متنی :
2016-2017 لیورپول پرشین ، کانون هواداران لیورپول در ایران