بررسی سوپر کاپ انگلیس ، نقص ها و نقات قوت لیورپول
بررسی-سوپر-کاپ-انگلیس-،-نقص-ها-و-نقات-قوت-لیورپول

کامیونیتی شیلد یا جام‌ خیریه :

کاپی است ۴.۲ کیلوگرمی با قطر ۵۸ سانت که به برنده سوپر کاپ انگلیس داده میشود . شروع کننده فصل در انگلیس و تجربه فرمت جدید پنالتی زدن در یک بازی .(بعد وقت قانونی ۹۰ دقیقه مستقیم وارد پنالتی میشود) محل برگزاری این‌جام در ورزشگاه ومبلی درپارک ومبلی در محله برنت لندن واقع است و ورزشگاه تیم ملی انگلیس نیز به شمار میرود .  

البته ناگفته نماند که حرف کلوپ درباره اش درست است که وقت تلف کردن است و اگر جام را ببرید کسی اهمیت نمیدهد مثل دیوید مویز که جام را برد اما کسی برایش اهمیت نداشت تا فصل را با ناامیدی تمام کرد و اخراج . همینطور ونگر با آرسنال ۳ بار از ۴ بار را قهرمان شد ولی کمکی به روحیه تیم در کسادی واقع نکرد. 

بررسی نقایص و نقات قوت قرمز ها

قهرمان اروپا پیش فصل خوبی را نگذرانده و از ۷ بازی اش در ۶ بازی شکست خورده و تنها ۱ بازی را برنده شده . اما در مقابل قهرمان لیگ جزیره پیش فصل خوبی را گذرانده اگر چه که بازی های پیش فصل دو تیم قابل قیاس نیست. از آن طرف سیتی در ۵ فصل اخیر جام خیریه ۳ فصل را حضور داشته و تجربه بیشتری از لیورپولی دارد که آخرین تجربه اش در سوپرکاپ انگلیس به ۱۳ سال پیش بر میگردد. که البته در ۳ سوپرکاپ اخیر قرمز ها به مقام دومی راضی شدند و جام را به حریف واگذار کردند.

مشکل بزرگ لیورپول : بازی های ملی

صلاح ، مانه ،فرمینو،آلیسون و نبی کیتا در بازی های ملی این تابستان حضور داشتند کا اگر جام ملت های اروپا را هم به حساب بیاوریم بازیکنانی مانند آرنولد ،فن دایک و.... هم درگیر بازی های ملی بوده اند .

کمبود بر روی نیمکت لیورپول : مصدوم ها

اگر به فصل قبل نگاه کنیم شمار زیادی از بازیکنان لیورپول دم در بیمارستان صف کشیده بودند از مصدومیت زانوی چمبرلین که کل فصل را از دست داد تا مصدومیت کیتا و جو گومز که بیشتر فصل را از دست دادند .

میانگین سنی به مراتب کم قرمز ها

ترکیب جوان یورگن کلوپ که پتانسیل بالاتری درمقابل منچسترسیتی دارد ترکیبی سرشار از نیروی تازه نفس مانند آرنولد ۲۰ ساله و رایان بروستر . لیورپول - منچسترسیتی رقابت بر سر سوپر کاپ انگلیس ، ومبلی شاهد یک نبرد سهمگین و تقابل دو غول انگلیس خواهد بود . تمام چشم ها روی لندن ، قرمز ها بتازید که تنها قدم نخواهید زد .

5-نکته-کلیدی-بازی-مقابل-اورتون
۵ نکته کلیدی بازی مقابل اورتون
تیم دوم لیورپول با برتری مقابل...
پیش-بازی-لیورپول_آرسنال:جام-حذفی
پیش بازی لیورپول_آرسنال:جام حذفی
چهارشنبه شب، آنفیلد میزبان دور...
هرآنچه-در-سوپرکاپ-اروپا-گذشت
هرآنچه در سوپرکاپ اروپا گذشت
با وجود مشکلات زیاد در دفاع و...
نیم-نگاهی-به-سوپرجام-اروپا
نیم نگاهی به سوپرجام اروپا
لیورپول و چلسی در سوپرجام اروپا...