بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه

دنیل استوریج بازیکن سابق تیمهای لیورپول و چلسی در فصل پیش رو ، فوتبالش را در لیگ ترکیه دنبال خواهد کرد.
طبق اعلام وب سایت رسمی باشگاه ترابزونسپور (تیم شهر ترابوزان ترکیه )، این بازیکن باتجربه این فصل با قراردادی سه ساله برای این تیم به میدان خواهد رفت.چند روز بعد از قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا بود که مسئولان لیورپول به استوریج 29 ساله اجازه جدایی از تیمشان را دادند.

بعد از آن او در ماه حوالی جولای برای شش هفته با محرومیت از حضور دنیای فوتبال مواجه شد. این محرومیت از سوی مقامات جام حذفی انگلیس برای او درنظر گرفته شد و دلیلش هم زیرپا گذاشتن قوانین مرتبط با شرط بندی درمورد احتمال انتقالش به باشگاه سویا بود.

دنیل استوریج ، ستاره روز های نه چندان دور قرمز ها حالا به ترکیه سفر کرده و با تیم ترابزونسپور قرارداد بسته و سه فصل دراین تیم حضور خواهد داشت.

ترابوزان سپور در بیانیه رسمی مبنی بر انتقال استوریج نوشت:« باشگاه ما قراردادی سه ساله را با دنیل استوریج (به عنوان بازیکن آزاد) به امضا رساند که برای یک سال دیگر هم به صورت مشروط خواهد بود.»


با وجودی که این باشگاه ترکیه ای جزئیاتی از این انتقال و رقم دستمزد استوریج منتشر نکرده، اما وب سایت گل در گزارشی به این نکته اشاره کرده که دستمزد او سالانه 3 میلیون یورو خواهد بود و بدین ترتیب یکی از پردرآمدترین بازیکنان تاریخ این باشگاه خواهد بود.

استوریج فوتبال حرفه ای اش را در منچسترسیتی آغاز کرد و پس از آن در تیمهای جوانان استون ویلا و منچستر سیتی بازی کرد. پس از آن به چلسی رفت و 4 فصل برای آبی های لندن بازی کرد و با این تیم افتخارات متعددی از جمله قهرمانی در لیگ برتر (EPL) در فصل 10-2009 و لیگ قهرمانان اروپا (UCL)در فصل 2-2011 به دست آورد. در ژانویه 2013 لیورپول، این بازیکن توانا را به خدمت گرفت .

 او در 160 دیداری که با پیراهن این تیم برگزار کرد، به 67 گل رسید و به افتخارات او در جمع قرمز ها میتوان به بردن چمپیونزلیگ فصل ۲۰۱۹/۱۸ اشاره کرد.


اما با روی کار آمدن بازیکنانی مثل محمد صلاح، سادیو مانه و روبرتو فیرمینو و البته مصدومیتهای متعدد استوریج، او به ندرت فرصت حضور درتیم اصلی کلوپ را می یافت و تبدیل به یکی از مهره های نیمکت نشین این تیم شد. در فصل 19-2018، استوریج مجموعا 27 بازی در تمامی تورنمنتها برای لیورپول برگزار کرد و به 4 گل رسید. در نهایت سران لیورپول حاضر به تمدید قرارداد او نشدند تا استوریج به عنوان بازیکن آزاد این تیم را ترک کند.

 

دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟
دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
هنگام پیوستن میلنر به لیورپول...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
البته تمام خرید های آزاد هم خوب...
بررسی-شایعات-نقل-و-انتقالات-در-فصل-2019_2020
بررسی شایعات نقل و انتقالات در فصل ۲۰۱۹_۲۰۲۰
به نظر می رسه لیورپول پیشنهادی...