برای مقابله با چلسی باید چه کرد ؟
برای-مقابله-با-چلسی-باید-چه-کرد-؟

لیورپول امشب در قالب رقابت های جام اتحادیه با چلسی مقابله می کند . کلوپ در طول فصل همیشه در ترکیب ۱۱ نفر آغاز کننده بازی تغییراتی انجام داده (با مهره ها بازی کرده) اما اغلب از تغییرات گسترده پرهیز کرده است .

شکیری و ماتیپ در بازی مقابل ساوتهمپتون به زمین آمدند و این نشان می دهد که مرد آلمانی می خواهد تیم پویایی داشته باشد .

بازیکنان زیادی هستند که در طول فصل به مدتی استراحت نیاز دارند و بازیکنانی هم هستند که فقط به یک ریکاوری کوچک نیاز دارند و کلوپ می خواهد به این تعادل برسد که به همه آن ها فرصت بازیابی بدهد . با اینکه آن ها قرار است به مصاف چلسی بروند اما آقای رئیس باید به همه بازیکنان ایمان داشته باشد و بهترین تصمیم را برای شکست دادن چلسی که در حال سازگار شدن با مربی جدید خود است بگیرد . ۳ کار اصلی که کلوپ باید انجام دهد تا پیروز زمین را ترک کند :

فابینیو

کلوپ دارد به بازیکن سابق موناکو زمان می دهد تا به استایل بازی پیچیده لیورپول عادت کند ، اما زمانش که برسد او به ترکیب می آید . خبر خوب این که حالا زمانش رسیده و او احتمال زیاد امشب مقابل چلسی بازی می کند . میلنر و واینالدوم در این فصل مسئولیت اصلی خط میانی را به عهده داشتند و یک شب استراحت برای آن ها پاداش خوبی است . کلوپ باید به میلنر استراحت بدهد و فابینیو را به زمین بیاورد تا طعم بازی کردن در آنفیلد را به او بچشاند .

شکیری

ژردان ما پسر با اعتماد به نفسی است . اما حتی "برَد پیت" هم بی نقص نیست و آوردن او به بازی می تواند به پیشرفت او کمک زیادی کند . همه دیدیم که مرد سوئیسی چه کار هایی می تواند انجام دهد . در بازی مقابل چلسی او باید جلو بکشد و به جای مانه بازی کند . مانه کل فصل را عالی بود و کمی استراحت می تواند برای او خبر خوبی باشد . ما نمی خواهیم که صلاح استراحت کند چون او دوباره دارد اوج می گیرد . پس شکیری باید به موقعیت بال چپ بیاید .

استوریج

آیا این فصلی است که ما یک استوریج دیگر را میبینیم ؟ احتمالا نه ، اما این سوالی است که ارزش پرسیدن را دارد . استو آماده به نظر می رسد و تمایل دارد کار های بزرگی انجام دهد (دو گلی که زده نشان می دهد که او راهش را می داند) . کنار گذاشتن فیرمینیو در بازی های بزرگ همیشه یک ریسک بوده چون جایگزین او هرگز نمی توانست همه کار هایی که فرمی در آن ها عالی بود را انجام دهد .

اما استو استحقاقش را دارد که بعد از تقابل او با PSG یک شانس دیگر به او داده شود . گل او در لیگ قهرمانان باید به کلوپ ثابت کرده باشد که او دوباره می تواند به انگلیسی ها اعتماد کند و جام اتحادیه بهترین موقعیت است تا به مهاجم ۲۹ ساله یک فرصت دیگر بدهد تا نشان دهد چقدر می ارزد .

5-نکته-کلیدی-بازی-مقابل-اورتون
۵ نکته کلیدی بازی مقابل اورتون
تیم دوم لیورپول با برتری مقابل...
پیش-بازی-لیورپول_آرسنال:جام-حذفی
پیش بازی لیورپول_آرسنال:جام حذفی
چهارشنبه شب، آنفیلد میزبان دور...
هرآنچه-در-سوپرکاپ-اروپا-گذشت
هرآنچه در سوپرکاپ اروپا گذشت
با وجود مشکلات زیاد در دفاع و...
نیم-نگاهی-به-سوپرجام-اروپا
نیم نگاهی به سوپرجام اروپا
لیورپول و چلسی در سوپرجام اروپا...