این شما و اینم هم سادیو مانه
این-شما-و-اینم-هم-سادیو-مانه

عملکرد افتضاح مانه در برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا باعث شد او سوژه شوخی های زیاد در توییتر شود . ستاره سنگالی در بازی با بایرن چندین موقعیت خوب را به شکل های مختلف از جمله ضربات برگردان از دست داد و طرفداران بایرن به سرعت به شوخی با او در توییتر پرداختند !

آن ها نوشتند : " کار خوب EA برای اصلاح این ضربات برگردان " که اشاره به آپدیت جدید بازی فیفا و بهتر شدن ضربات برگردان دارد و EA در جواب نوشت خواهش می کنم !

mane

لیورپول دیشب برتر از بایرن بود ولی نتوانست گل برتری را به ثمر برساند.

سانه بهترین موقعیت را برای این کار داشت اما حالا شاگردان کلوپ در آلیانز آرنا نیاز مبرمی به گل دارند . لیورپول با بازگشت ون دایک از محرومیت در خط دفاع پر قدرت تر خواهد شد. کلوپ دیشب تحت تاثیر عملکرد خط دفاعش بود و به صورت ویژه از هندرسون تمجید کرد. کلوپ در مصاحبه خود گفت : " کلین شیت بدون ستاره اصلی خط دفاعی ؛ افراد زیادی منتظر آن نبودند اما این فوق العاده است. "

دفاع در مجموع خوب بود و البته از عملکرد فوق العاده کاپیتان هندرسون نیز نباید در این امر گذشت او موفق به باز پس گیری و قطع چندین توپ شد . یک بازی فوق العاده از او دقیقا همان چیزی که انتظار داشتیم . رابرتسون از عملکرد فابینیو در پر کردن جای خالی فن دایک در قلب دفاع تحسین کرد . او گفت فابینیو کلاس متفاوتی دارد ، ما 10 روز بازی نداشتیم و در این مدت تلاش زیادی برای هماهنگی و زوج شدن انجام دادیم .  البته که جای اصلی او در میانه میدان است اما او برای ما فوق العاده ظاهر شد و تکل های بسیار موفق و حیاتی در محوطه جریمه انجام داد.

ما در بازی بعد فن دایک را داریم و فابینیو به جای اصلی خود بر می گردد تا بتواند بیشتر از دفاع محافظت کند .

لیورپول یکشنبه در لیگ جزیره با منچستر یونایتد بازی دارد . منچستر امیدوار به برگشت مارسیال و لینگارد از مصدومیت ناشی از دیدار برابر پاریس سنت ژرمن است .

بررسی-رقبای-احتمالی-لیورپول-در-یک-هشتم-نهایی
بررسی رقبای احتمالی لیورپول در یک هشتم نهایی
لیورپول با پیروزی مقابل سالزبورگ...
5-نکته-کلیدی-بازی-مقابل-سالزبورگ
۵ نکته کلیدی بازی مقابل سالزبورگ
100 ثانیه زمان، برای صعود لیورپول...
پیش-بازی-لیورپول_سالزبورگ
پیش بازی لیورپول_سالزبورگ
در دومین هفته از رقابت های لیگ...
5-نکته-کلیدی-بازی-مقابل-ناپولی
۵ نکته کلیدی بازی مقابل ناپولی
در شب نه چندان خوب مثلث تهاجمی...