از دروازه تا خط حمله
از-دروازه-تا-خط-حمله

قرمز ها این فصل ستاره لیون را در رادار خود قرار داده اند و در حالی که فابینیو را به خدمت گرفته اند و کیتا در راه رسیدن به آنفیلد است ، فکیر آخرین قطعه پازل کلوپ در خط میانی است اما مذاکرات با لیون چندان آسان نیست .

لیورپول به فکیر به چشم جانشین کوتینیو نگاه می کند .

این هافبک تهاجمی در این فصل 23 گل به ثمر رسانده است در حالی 8 پاس گل هم ارسال کرده است و قرمز ها امیدوارند این بازیکن را با قیمتی حدود 50 میلیون به خدمت بگیرند . کلوپ همچنین نیم نگاهی هم به شکیری دارد تا خط حمله را تقویت کند .

در آن سو اما در خط دفاع قرمز ها به دنبال شماره 1 اتلتیکو هستند تا جایگزین کاریوس کنند ، کسی که در فینال لیگ قهرمانان عملکردی فاجعه بار داشت . به گزارش Daily Mirror آلیسون و اوبلاک دو هدف تراز اول لیورپول هستند اما کار برای به خدمت گرفتن اوبلاک خیلی دشوار است . در حالی که اوبلاک خودش را به عنوان یک دروازبان قابل اعتماد ثابت کرده است توانسته 93 کلین شیت در 162 بازی ثبت کند .

اتلتیکو برای نگه داشتن دروازبان خود بند فسخ 80 میلیونی قرارداده است و قرمز ها می خواهند این مبلغ را پرداخت کنند .

آلیسون هم در این فصل عملکرد درخشانی داشته و به نظر نمی رسد که قیمت پایینی داشته باشد . صلاح که فقط با 37.9 میلیون از رم به آنفیلد آمد توانست در این فصل با عملکردی خیره کننده 44 گل به ثمر رساند . آلیسون و اوبلاک تنها گزینه های لیورپول نیستند و آن ها به دنبال ملی پوش انگلستان ، مک کارتی هم هستند .

لیورپول به راحتی می تواند مک کارتی 28 ساله را به خدمت بگیرد . البته این انتقال به خاطر روابط نه چندان خوب لیورپول و ساوتهمپتون سخت است .

بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج...
دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟
دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
هنگام پیوستن میلنر به لیورپول...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
البته تمام خرید های آزاد هم خوب...