آرسنالی های حسود
آرسنالی-های-حسود

آرسنال نتوانست در رقابت با لیورپول فابینیو را از موناکو جذب کند . قرمز ها دیشب از خرید جدید خود پرده برداری کردند . انتقال این هافبک برزیلی از موناکو 40 میلیون هزینه داشته است . تنها چند روز پس از باخت در فینال لیگ قهرمانان ، این واکنش قابل توجهی از طرف قرمز ها بود .

طبق گزارش های اسکای اسپورت سرمربی توپ چی ها ، اونای امری تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن این هافبک انجام داده است اما فابینیو تصمیم خود را گرفته بود .

اگر فابینیو به آرسنال می رفت دردسر های زیادی برای ژاکا درست می شد چرا که او نتوانسته در این دو سال حضور خود عملکرد مناسبی داشته باشد . او در عوض گزینه مناسبی برای لیورپول است چرا که آن ها باید با امره جان خداحافظی کنند ، کسی که قراردادش به اتمام می رسد و قصد ترک لیورپول را دارد .

هواداران آرسنال که از باخت در این دوئل نا امید بودند در توئیت هایی حسادت خود را به این انتقال نشان دادند . بد نیست چند توئیت از آرسنالی ها را با هم بخوانیم :

جود نوشته است : برای لیورپول 48 ساعت لازم بود تا این بازیکن را به خدمت بگیرد اما آرسنال 3 هفته است با "سوکارتیس" مذاکره می کند . AFC بدرد نخور !

جان تویت کرده است : چیز زیادی از فابینیو در این فصل ندیدم که بخواهم حسودی کنم اما نصبت به بازیکنانی که در لیست آن ها هستند بسیار حسادت می کنم . *فکیر در راه لیورپول

پریماداستا در صفحه خود نوشته : باور نمی کنم ما به دنبال به خدمت گرفتن فابینیو بوده باشیم ... هرگز به دنبال او نبوده ایم !

تویت آرسنالویچ می گوید : اونای امری به دنبال فابینیو بود اما دیر اقدام کرد . حیف شد !

اسکات تویت کرده : نه تنها به خاطر اینکه فابینیو بازیکن خوبی است ، بلکه به خاطر قیمت خوبی که او را به خدمت گرفته اند هم حسادت می کنم .

بررسی-انتقال-عجیب-دنیل-استوریج-به-ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج به ترکیه
بررسی انتقال عجیب دنیل استوریج...
دی-بروینه-جدید-در-راه-لیورپول-؟
دی بروینه جدید در راه لیورپول ؟
زیلنسکی ، استاد دریافت پاس در...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-دوم
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت دوم
هنگام پیوستن میلنر به لیورپول...
بهترین-خرید-آزاد-لیورپول-قسمت-اول
بهترین خرید آزاد لیورپول قسمت اول
البته تمام خرید های آزاد هم خوب...